Yoğurt Makinesi

Sıralama seçin
Görünüm :

Ev ortamında kendi sağlıklı yoğurdunu yapmak isteyenler için özel olarak tasarlanmış makineler, sizlerle buluşturulur. Arçelik’in sizler için hazırladığı yoğurt makinesi ürünleri, pratik kullanım süreci, yüksek performansı ve yoğurt yapımını evlere taşıması ile sevilerek tercih edilir. Yoğurt yapım süreci boyunca istediğiniz hacimlerde yapabilmeniz için farklı özelliklerdeki kaplar ile birlikte gelir. Bu makine ile birlikte bir tane geniş hacimli kabın yanı sıra, sekiz tane küçük hacimli kaplar sizlere sunulur. Makinelerin hacim detayları ürün modelleri arasında değişiklik göstermekle birlikte, geniş hacimli kaplar bir buçuk litre ve küçük hacimli olanlar bir litrenin sekizde biri şeklindedir. Sekiz küçük hacimli kap, toplamda bir litreye denk gelir. Ölçüyü tutturmayı ve istenilen miktarda yoğurt hazırlamayı kolay hale getiren farklı hacimli kaplar, makinelerle birlikte gelir.

Arçelik Yoğurt Yapma Makineleri

Yoğurt alım ihtiyacını ortadan kaldıran yoğurt makinesi ile içerisine koyulan malzemelerden emin olduğunuz sağlıklı gıdalar elde edebilirsiniz. Yoğurdunuzu tutturmak, istenilen tada ve kıvama gelmesini sağlamak için ekstra bir çaba göstermenize gerek kalmaz. Makinelerin özel teknoloji tüm bu özellikleri sizin yerinize gerçekleştirir. Tek yapmanız gereken haznesini doldurmak, yoğurt makinesini başlatmak ve zamanın dolmasını beklemektir.

Kıvam ve tat tutulmasının makine tarafından otomatik olarak gerçekleştirmesi, çocuklardan yetişkinlere herkesin seveceği yoğurtlar elde edilmesine yardımcı olur. Ailenin tüm bireyleri tarafından sevilerek tüketilecek sağlıklı gıdalar elde edebilirsiniz.

Küçük ve büyük hazne hacimleri arasından seçiminizi yaparak bunu yoğurt makinesi içerisine yerleştirmeniz, yoğurt yapım sürecini başlatmanın ilk adımı niteliğindedir. Kapların boyutları ve tasarım ayrıntıları, makinenin kapağının kolayca üstüne kapatılması için özel olarak hazırlanmıştır. Plastik tüketimini ve doğaya zarar verebilecek unsurları minimum düzeye indiren Arçelik, farklı hacimlerdeki kapları seramikten üretmiştir. Her yoğurt alımında plastik kap tüketiminin ortadan kaldırılması ile büyük bir adım atılmış olur. Sayfamızdaki makine çeşitleri, olabilecek her açıdan doğa dostu bir duruş sergilemenize yardımcı olur.

Yoğurt Makinesi Fiyatları

Kaliteli materyalleri ve özel tasarımları ile uzun süreli bir kullanım sağlayan yoğurt makinesi ürünlerinin keyfini çıkartabilirsiniz. Kendiniz ve aileniz için istediğiniz miktarda yoğurt yapabilirsiniz. Oldukça faydalı ve işlevsel olan bu makinelere, sayfamız üzerinden, uygun fiyat aralıkları ile sahip olabilirsiniz. İnternet üzerinden alışverişe özel sunulan yoğurt makinesi indirimlerini takip ederek bu fiyatlardan yararlanabilirsiniz.

Yoğurt yapımı tamamlandıktan sonra sesli bir şekilde uyarı veren makine, her şekilde kullanım konforu sağlar. Yoğurdun istenilen kıvamının tutturulması için önerilen zaman yedi ila sekiz saat olarak belirtilir. Bu sürenin sonunda enfes ve sağlıklı yoğurtlarınız hazırdır. Yedi ila sekiz saat gibi uzun bir süre boyunca çalışmasına rağmen, minimum düzeyde enerji harcaması gerçekleştirir. Özel teknolojisi, uzun süreli kullanım da bile enerjiden tasarruf etmenizi, düşük bir maddi harcama ile harika yoğurtlara sahip olmanızı sağlar. Makine üzerinde bulunan basit tuş takımı, kontrol paneli işlemi görür. Makine içerisine yerleştirilen kaplar, yoğurt yapım sürecine hazır hale getirildiğinde bu tuşlar ile gerekli ayarlar yapılabilir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.