Sıralama seçin
Görünüm :

Yemek Takımları

Tasarımları, içeriği ve parça sayısı değişiklik gösteren yemek takımları, farklı set seçeneklerinde sizlerle buluşturulmaktadır. Eşyamburada olarak sizler için hazırladığımız bu ürün kategorisi içerisinde aradığınız tüm özellikleri karşılayabilecek takımlar yer almaktadır. 

Yemek odası veya salon için seçilen yemek takımlarının, bu ortamın dekorasyonunu tamamlar nitelikte olması oldukça önemlidir. Modern bir dekorasyon için bu tarzı yansıtan takımlara, klasik bir iç dizayn için zamansız tasarımlara göz atabilirsiniz. Sayfamızda sunulan ürün kategorisi içerisinde aradığınız tüm tarzları yansıtacak seçeneklere ulaşabilirsiniz.

Yemek Takımı Modelleri

Kare yemek takımları, sayfamızda bulunan ve sevilerek tercih edilen tasarımlardan birisidir. Modern çizgileri sayesinde popülerlik kazanmış olan bu takımlar, farklı sayıda parçalar içeren alternatiflere sahiptir. Kullanım ihtiyaçlarınıza bağlı olarak 24, 60 ve 85 gibi çok farklı genişlikteki takımlar arasından seçiminizi yapabilirsiniz. Her set içerisinde bulunan temel parçalar arasında; servis tabakları, yemek tabakları, çorba kaseleri, kahve ve/ veya çay fincanları yer almaktadır. Kapsamlı setlerde bulabileceğiniz ek parçalardan bazıları ise; pasta tabağı, kayık servis tabakları, sosluklar ve baharatlıklardır.

Beyaz bir tasarım üzerine minimalist desenler ile hareket katılmış modeller, setler arasında yer almaktadır. Bu setler, oldukça sade bir şıklık ortaya kıymaktadır. Bunların yanı sıra, tamamıyla canlı renklerle bezenmiş tasarımlar da mevcuttur. Pembe, lacivert ve kırmızı, bu renk seçeneklerinden bazılarıdır.

6 Kişilik Yemek Takımları

Gündelik kullanım için ideal özellik gösteren 6 kişilik yemek takımları sayfamızdaki ürün yelpazesinin bir parçasıdır. Genellikle 24 parça içeren bu takımlar, kalabalık olmayan misafir gruplarında tercih edilebilmektedir. Aile ve yakın arkadaşlarla yenilen yemekler için ideal büyüklüktedir. Uygun fiyat aralıkları ile sunulan 6 kişilik yemek takımları, kendi içerisinde iki alt kategoriye ayrılabilmektedir. Daha sade tasarımdaki takımlar, gündelik kullanımda tercih edilmektedir. İnce detaylara ve dikkat çekici tasarımlara sahip modeller ise özel günlerde kullanılan parçalar değerindedir. 

12 Kişilik Yemek Takımları

Kalabalık misafirlerin ağırlanacağı günlerde masaları süsleyen 12 kişilik yemek takımları, dekoratif tasarımları ile sizlerle buluşturulur. Sayfamızdaki 12 kişilik takımlar, her bir ayrıntısıyla yüksek kaliteyi yansıtmaktadır. Yaklaşık 80 parçayı içeren setler, parça sayısı açısından değişiklik gösterebilmektedir. Kategorimizdeki 12 kişilik takımların, 85 ve 86 parçalı seçenekleri bulunmaktadır. Bu kapsamlı setler içerisinde ek ürünler mevcuttur. Sadece temel parçaları içeren, 12 kişilik bir set isteyenler için 60 parçalı seçenekler sunulur. Ürünlerin kendi sayfalarını ziyaret ederek set kapsamları ve içeriklerindeki tüm parçalar hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz.

Sayfamızdan ihtiyaçlarınıza ve isteklerinize uygun sayıda parçaya sahip yemek takımlarına ulaşabilirsiniz. Beğendiğiniz tasarımları bulabilir, zarif bir şıklığı evinize taşıyabilirsiniz. Eşyamburada olarak sizlere sunduğumuz internet üzerinden alışveriş olanaklarından faydalanarak işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Sayfamızdaki ürünler, evinizin konforundan ayrılmadan istediğiniz takımlara ulaşmanızı mümkün kılmaktadır. Güvenli ödeme olanaklarımız sayesinde tüm işlemlerinizi sayılı dakikalar içerisinde tamamlamış olursunuz.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.