Vantilatör

Sıralama seçin
Görünüm :

Sıcak havalarda, düzenli hava akımları ile soğutucu görevi üstlenen vantilatörler, oldukça faydalı cihazlardır. Bu cihazların kullanımı için havaların sıcak olmasına gerek bile yoktur. Ağırlaşmış ve nemli havaların kırılmasına da yardımcı olan bir sistemi bulunur. Arçelik tarafından üretilmiş kaliteli ve yepyeni teknolojik özelliklere sahip cihazlar, sayfamızda sizlerle buluşturulur.

Vantilatör tarafından oluşturulan hava akımının hızının ayarlanması mümkündür. Cihaz üzerinde yer alan basit kontrol paneli sayesinde bu ayarlar tamamlanabilir. Rüzgâr hızının düşük veya yüksek hızda ayarlanabiliyor olması, kullanım ihtiyaçlarına uygun bir çalışma süreci elde edilmesini sağlar. Hızın istenilen noktaya getirilmesi için tek yapmanız gereken cihaz üzerindeki kontrol panelini kullanmaktır. Cihazın açılıp kapatılması işlemi de bu kontrol panelindeki tuşlar yardımıyla gerçekleştirilir. İhtiyaç halinde açılabilir ve kullanım süreci tamamlandıktan sonra tuşa basılarak kapatılabilir. Açıldıktan sonra, ayarlanan rüzgâr hızına ulaşması için sadece birkaç saniyenin geçmesi yeterlidir. Arçelik kalitesinin bu özelliği, vantilatörlerin sevilerek tercih edilmesinin nedenleri arasındadır.

Vantilatör Fiyatları

Eşyam Burada olarak sizler için bir araya getirdiğimiz kategorinin her bir parçası, indirim fırsatları ile sunulur. Uygun fiyat aralıkları, ortam soğutmalarında etkili bu cihazlara ulaşmayı kolaylaştırır. Ortalama elli beş wattlık bir güçle çalışan cihazlar, geniş alanlara bile etki gösterebilen hava akımları oluşturur. Güçlü rüzgâr oluşturması, sadece kapalı alanlarda değil, açık alanlarda da popüler olarak kullanılmasını sağlar. Balkonlar, teraslar, kafe ve restoranların açık kısımları gibi alanlar, bu cihazların kullanıldığı yerlerden bazılarıdır. Kullanım alanları büyük bir çeşitlilik gösteren, güçlü bir çalışma mekanizmasına sahip cihazların uygun fiyat aralıklarına kategorimizden ulaşabilirsiniz.

Tüm işlevsel ve kullanışlı özelliklerinin yanı sıra, sayfamızda yer alan ürünler, tasarımları açısından da oldukça hoş görünümlere sahiptir. Arçelik’in oluşturduğu estetik tasarım ayrıntıları sayesinde, cihazlar, yerleştirildiği odalara mükemmel şekilde uyum sağlar. Kategorimizde yer alan siyah rengindeki vantilatör modelleri, popüler olarak tercih edilen tasarım alternatiflerinden birisidir.

Arçelik Vantilatör Çeşitleri

Arçelik vantilatör modellerinin hepsinde yer alan özelliklerden birisi, yüksekliklerinin kolayca ayarlanabilmesidir. Kullanım süreci boyunca gerekli yüksekliğe getirilebilen ayak kısımları bulunur. Ayak kısmındaki pratik bir mekanizma yardımıyla yükseklik arttırılabilir veya azaltılabilir. Yaşam alanını paylaşan bireyleri rahatsız etmeyecek bir seviyede yükseklik ayarı yapılarak çalışma sürecinden tam bir performans elde edilebilir.

Cihaz çeşitlerinin hepsinde bulunan özelliklerden bir diğeri, döner başlıklardır. Çalışma sırasında başlığının dönmesi veya sabitlenmesi için eklenmiş bir kontrol seçeneği bulunur. İhtiyaç halinde, tek bir noktada sabitlenerek çalışması sağlanabilir. Odanın bir köşesine yerleştirerek başlığının dönmesi ve genel bir rüzgâr akımı yaratması da mümkündür. Cihaz modellerine eklenmiş bu küçük özellikler, kullanım süreci konforunda büyük farklılıklar yaratır.

Vantilatör çeşitlerinin kolayca taşınabilmesi, ihtiyaç duyulan noktaya getirilmesini sağlar. Hafif ve kaliteli materyallerden üretilen cihazların toplam ağırlıkları, taşımaya elverişli özelliktedir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.