Uyku Setleri

Sıralama seçin
Görünüm :
1 2

Uyku kalitenizi yükseltecek ve gece boyunca rahat etmenize yardımcı olacak setler, sayfamızdaki zengin ürün yelpazesi içerisinde yer almaktadır. Sizlerle bu kategoride buluşturduğumuz ürünler, özenle hazırlanmış kumaş dokularına sahiptir. Terlemeyi önleyen ve cildi serin tutan yapıları bulunmaktadır. Bu detay, uyku kalitesini yükselten onlarca özelliğinden sadece birisidir. 

Uyku setleri seçimi sırasında dekoratif özelliklere daha çok dikkat edilmektedir. Ancak bu ürünlerin kumaş kaliteleri, en az dekorasyon detayları kadar önemlidir. Eşyamburada olarak sizlerle buluşturduğumuz ürün kategorisi sayesinde şık görünümlere ulaşmak için konforunuzdan ödün vermenize gerek kalmaz. Bu ürünler ile hem yatak odanızın dekorasyonunu tamamlayabilir hem de gece boyunca rahat bir uyku çekebilirsiniz. 

Uyku Seti Modelleri

Yastık kılıfı, çarşaf ve nevresim içeren uyku setleri, tek kişilik ve çift kişilik seçenekler halinde sunulmaktadır. Yatak boyutlarınıza bağlı olarak bu alternatifler arasından seçim yapmak oldukça kolaydır. Sayfamızdaki ürün kategorisinde yetişkinlerin yanı sıra, çocukların ve gençlerin de tercih edebileceği setler yer alır. Yaş gruplarının tercihlerine uygun olarak hazırlanmış tasarımlar, kapsamlı bir ürün kategorisi sunmamızı sağlamaktadır. 

Son zamanlarda sevilerek tercih edilen uyku setleri arasında, açık mavi tonlarını içeren tasarımlar yer almaktadır. Değişen ev dekorasyon akımları ile birlikte yükselişe geçmiş olan bu renk, çok farklı modellerde kullanılmıştır. Yatak odanızın dekorasyonunu, son trendlere uygun hale getirmek isterseniz sayfamızdaki açık mavi set seçeneklerine göz atabilirsiniz. Floral desenler ve geometrik çizgiler içeren farklı tasarımlarda bu renk yer almaktadır. 

Uyku Seti Fiyatları

Uyku setleri fiyat aralıkları, ürünlerin tüm özellikleri göz önünde bulundurularak belirlenmiştir. Sayfamızda, tasarım açısından geniş bir yelpaze sunulduğu gibi, fiyat aralıklarında da her bütçeye uygun seçenekler yer almaktadır. Ürünleri istediğiniz kriterlerde sıralayarak uyku seti modellerini görebilir, indirimli fiyatlardan yararlanarak istediğiniz modele sahip olabilirsiniz.  

Uyku setleri, hijyen standartlarını korumanızı sağlayan özel kumaş yapılarına sahiptir. Bakterilerin ve zararlı mikroorganizmaların üremesini engelleyen bu doku, sağlıklı bir uyku deneyimi elde etmenizi sağlar. Cildinizi bu zararlı unsurlardan korur. Çamaşır makinesinde, uygun derecede ve programda, kolaylıkla yıkanabilmektedir. Düzenli aralıklarla yıkama sayesinde, kumaş yapısının sağladığı temizlik, sürekli olarak korunabilmektedir.

Çocukların ilgisini çeken tasarım seçenekleri arasında; Tweety desenli, kaykay ayrıntısı bulunan ve Sünger Bob’lu modeller yer almaktadır. Bunların yanı sıra daha birçok tasarım seçeneği, kategorimizde bulunmaktadır. Çocukların sevdiği karakterleri içeren bir tasarım bularak onlara sürpriz yapabilir veya alışveriş sürecine onları da dahil ederek birlikte geçireceğiniz değerli dakikalar edinebilirsiniz. 

Eşyamburada olarak sizlerle buluşturduğumuz ürün kategorisi içerisinde her yaş grubuna uygun, her zevke hitap eden ve her yatak odası dekorasyonunu tamamlar özellikte sete ulaşabilirsiniz. Aradığınız özellikleri sunan seti bulunca tek tıkla sepetinize ekleyebilirsiniz. Size özel uygun fiyat aralıklarından faydalanarak alışveriş işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.  

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.