Ütü

Sıralama seçin
Görünüm :

Evlerin temel parçaları niteliğinde olan belli başlı küçük ev eşyaları bulunur. Ütü, bu küçük ev eşyaları arasında ilk sıralarda bulunan ürünlerden birisidir. Sayfamızdaki kategoride, tasarım özellikleri ve teknik detayları çeşitlilik gösteren modelleri mevcuttur. Yaşam alanını paylaşan bireylerin kullanım ihtiyaçlarını karşılayacak özelliklere sahip bir ürüne ulaşmak oldukça kolaydır. Ürünler arasında çeşitlilik gösteren teknik özelliklerinden birisi, çalışma gücüdür. Kategorimizdeki ürün modelleri arasında, 2200, 2400, 2800, 3000 Watt gibi çalışma güçlerine sahip seçenekler yer alır. Farklı güç seçenekleri arasından seçiminizi yapabilir, ürünlerin diğer teknik özelliklerini de kıyaslayarak sizin için doğru seçeneğe ulaşabilirsiniz. 

Arçelik Ütü Fiyatları

Ütü modellerinin çalışma mekanizmaları, çalışma güçleri ve diğer ek özellikleri, fiyat aralıklarında ufak değişimler yaşanmasını sağlar. Sayfamızdaki kategoride, herkesin kişisel bütçesine uygun bir küçük ev aletine ulaşmasını sağlayan fiyat aralıkları sunulur. Fiyat aralıklarını kıyaslarken ürünlerin teknik özelliklerine de göz atarak kapsamlı bir bilgi edinebilirsiniz.

Sayfamızda bulunan ürün modelleri arasında, çalışma mekanizmalarında temel farklılıklar bulunan iki seçenek mevcuttur. Bunlardan birincisi, buharlı ütü modelleridir. Kullanım alanı ve sıklığı daha fazla olan bu modeller, herkesin alışık olduğu tasarımlara sahiptir. İkincisi ise, buhar kazanlı ütülerdir. Bireysel kullanım ihtiyaçlarınıza bağlı olarak bu farklı çalışma mekanizmaları arasından seçiminizi yapabilirsiniz. İki çalışma tipine ait farklı ürün modellerine de sayfamızdaki kategoriden, uygun fiyat aralıkları ile ulaşabilirsiniz.

Ütü Modelleri

Ütülerde bulunan sürekli buhar hızı, dakikada çıkardığı buhar miktarını belli eden bir teknik özelliğidir. Bu hız, çalışma süreci boyunca elde edilen performansı büyük miktarda etkileyen bir değerdir. Sürekli buhar hızı yüksek olan ürün modelleri ile kıyafetlerin kırışıklıklarının açılması ve istenilen sonuçların elde edilmesi daha kolay bir şekilde gerçekleştirilir. Kategorimizde yer alan tüm ürün modellerinde, kullanım süreci için ideal özellik gösteren sürekli buhar hızları bulunur. Beğendiğiniz ürünlerin kendi sayfalarına giderek, dakikada çıkardıkları buhar miktarının tam değerlerine ulaşabilirsiniz. 

Şok buhar özelliği, bu küçük ev aletlerinde istenilen detaylardan birisidir. Şok buhar özelliği, ürünlerin haznesinde yer alan suyun, büyük miktarlarının aynı anda ısı ile birlikte iletilmesini sağlar. Bu özelliğin kullanımı, inatçı kırışıklıkların kolay bir şekilde açılmasını sağlar ve tüm işlemin kısa dakikalar içerisinde tamamlanmasını garantiler. Sayfamızda bulunan küçük ev aletlerinde, şok buhar özelliği yer alır. Bu ürünler arasından seçiminizi yaparak pratik kullanım süreci, etkili yapısı ve yüksek performansının tadını çıkartmaya başlayabilirsiniz. Markanın tartışmasız kalitesi ile tüm kıyafetlerdeki kırışıklıklardan kolayca kurtulabilirsiniz.

Kategorimizde bulunan ütü modelleri, teknik özelliklerinin yanı sıra, estetik özellikleri ile de bir çeşitliliğe sahiptir. Farklı renklerin uyum içerisinde bir araya getirdiği tasarımları sayfamızda mevcuttur. Kırmızı, mor, pembe, mavi yeşil, beyaz, gri ve siyah, kategorimizde bulunan renk seçeneklerinden sadece bazılarıdır. Beğendiğiniz renklerdeki küçük ev aletlerine sayfamızdan ulaşabilir, evinizde kullandığınız diğer aletler ile renk uyumunu yakalayabilirsiniz.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.