Türk Kahvesi Makinesi

Sıralama seçin
Görünüm :

Türk kahvesi, kültürümüzde önemli bir yere sahip olan ve tadı istenilen noktaya getirilmesi zor olan bir içecektir. Markanın sizler için özenle hazırladığı Türk kahvesi makinesi seçenekleri ile bu zorluk ortadan kalkar. Sayfamızda yer alan makineler, otomatik olarak kahve yapımını gerçekleştirir ve sizlere sunar. Kahvekolik ürün serisi, Türk kahvesi makinesi kategorisinin sevilerek tercih edilen alternatifleri arasında yer alır. Azura, rose gold, siyah, kırmızı, turkuaz ve lavanta, bu ürün serisinin mevcut renk seçenekleridir. Daha farklı ürün serileri ve çalışma tiplerine sahip makineler, sayfamızda mevcuttur. Tüm ürünleri sıralayarak makine seçeneklerinizi görebilirsiniz. Kullanım süreci aradığınız özellikleri karşılayan makineleri, online alışveriş sepetinize ekleyebilirsiniz.

Arçelik Türk Kahvesi Makinesi Fiyatları

Kahvekolik serisi, uygun fiyat aralıkları ile sayfamızda yer alan bir makine seçeneğidir. Dört fincan kahve kapasitesi bulunan bu makineler sayesinde, tek bir süreçle ihtiyaç duyduğunuz miktarda kahveyi pişirebilirsiniz. Gerekli ayarları yapıp başlatma tuşuna bastığınızda kahve hazır olana kadar çalışmaya devam eder. Türk kahvesinin en güzel pişme şekli olan, kısık ateşte uzun süreli pişme prensibini, çalışma şekli ile yansıtan bir makinedir. 400 wattlık enerji tüketimi, bu pişirme şekli için yeterli gücü sağlar.

İndirimli fiyat aralıkları ile istediğiniz renk ve tasarımdaki Türk kahvesi makinesi seçeneğine sahip olabilirsiniz. Bu makinelerin kullanım sürecinde oluşabilecek sorunların önüne geçilmesi için eklenmiş çeşitli özellikleri bulunur. Bu özelliklerinden birisi, kahvenin taşmasını önleyen sensörleridir. Pişme süreci boyunca aktif olan bu sensör sayesinde kahve ziyan olmaz. Ayrıca, makine çalışırken başında beklemenize de gerek kalmaz. Sürekli olarak kontrol etmenizi gerektirmeyen otomatik özellikleri bulunur. Türk kahvesini pişmeye bırakıp başka işlerinizi halledebilirsiniz.

Türk Kahvesi Makinesi Modelleri

Güvenli bir kullanım süreci sağlayan makinelerin özellikleri arasında, susuzken çalışmaması yer alır. Cihazın haznesine yeteri miktarda su eklemeyi unutursanız çalışması engellenir. Böylelikle aşırı ısınma, kahvenin yanması gibi sorunların önüne geçilir. Aşırı ısınmanın yol açabileceği daha ciddi sorunlar da engellenmiş olur. Tek tuşlu basit kontrol paneli ile kullanılan Türk kahvesi makinesi modellerine, sayfamızdan göz atabilirsiniz. Paslanmaz çelik cezvesi bulunan bu makinelerde köz tadında, nefis kahveler pişirebilirsiniz. Sesli uyarılar ile makine çalışmaya başladığında ve kahve hazır olduğunda haber verir. Başında beklemenize gerek olmadığından bu uyarılar yardımıyla makinen durduğu anı öğrenebilirsiniz. Sesli uyarıyı duyduğunuzda tek yapmanız gereken hazır Türk kahvenizi servis bardaklarına paylaştırmaktır.

Kategorimizde yer alan Türk kahvesi makinesi seçeneklerinden bir diğeri, elektrikli cezvelerdir. Bu ürünler, Kahvekolik serisinin makinelerinin aksine, otomatik olarak kahvenin pişmesini sağlamaz. Bunun yerine, Türk kahvesi pişirilmesi için ideal miktarda ısının aktarılmasını sağlar. Kahvenin piştiğinin anlaşılması ve makinenin kapatılması gibi görevler, manuel olarak gerçekleştirilir. Otomatik bir sistemi olmadığı için Türk kahvesi kıvamını kendisi tutturmak isteyenlerin favori ürünleri arasındadır. Elektrikli cezvelerde, pembe, kırmızı ve rose gold renk alternatifleri sunulur.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.