Termosifon

Sıralama seçin
Görünüm :

Yaşam alanlarının en temel ihtiyaçlarından birisi olan sıcak suya ulaşmayı kolaylaştıran termosifonlar, Arçelik kalitesinde sizlerle buluşturulur. Kategorimizde yer alan tüm cihaz modelleri, Arçelik’in yüzde yüz orijinal ürünleridir. İstediğiniz her anda sıcak su erişiminiz olması için üretilmiş cihazlar, yepyeni teknolojik özellikleri bünyesinde barındırır. Her bir tasarım ayrıntısı, yaşamınızı ve kullanım sürecinizi daha konforlu hale getirmek için eklenmiştir. Suyun ısıtma sırasında kirlenmesini engelleyen hijyenik iç tasarımlara sahip ürünler, ailenin her üyesi için sağlıklı bir kullanım süreci sunmaktadır. Eşyam Burada’nın konforlu online alışveriş adımlarını takip ederek sayfamızdaki termosifon modellerinden birisine hemen sahip olabilirsiniz.

En Ucuz Elektrikli Termosifon Modelleri

Ayarlanabilir kontrol sistemi ile kullanıma hazır hale getirilen termosifon modelleri, olabilecek en uygun fiyat aralıklarıyla sayfamızda yer alır. Maksimum performansı günlük minimum enerji tüketimi ile gösteren, her açıdan tasarruf etmenize yardımcı olan ürünlere, kategorimizden ulaşabilirsiniz.

Termosifon modelleri, maksimum kapasiteleri değişiklik gösteren alternatiflerle sunulur. Elli litrelik kapasiteden seksen litrelik kapasiteye kadar değişen cihazlar, sayfamızda yer alır. Kullanım alanınızı ve ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurarak farklı hacim seçenekleri arasından seçiminizi yapabilirsiniz.

Isıtma güçleri de aynı maksimum kapasiteleri gibi değişiklik gösterir. Isıtma gücü seçenekleri arasında 1800 W ve 3000 W gibi alternatifler mevcuttur. Cihazların sahip oldukları bu özellikleri göz önünde bulundurularak olabilecek en uygun fiyat aralıkları belirlenmiştir. Hem ısıtma güçleri gibi teknik özellikleri hakkında bilgileri hem de fiyat aralıklarını sayfamızdan görüntüleyebilirsiniz. En ucuz Arçelik ısıtma&soğutma cihazlarına Eşyam Burada’dan ulaşabilirsiniz.

Arçelik Termosifon Fiyatları

Çocuk kilidi, akıllı hafıza, ekonomi programı gibi ek özellikleri bulunan termosifon modellerini, kategorimizde bulabilirsiniz. Çocuk kilidi sayesinde, evlerdeki küçük çocukların su ısıtıcısının ayarlarını bozmasını engelleyebilirsiniz. Akıllı hafıza sayesinde, her seferinde kontrol panelinden ayar yapmakla uğramadan cihazın başlatılmasını sağlayabilirsiniz. Ekonomi programı ile çalışma süreci boyunca enerjiden tasarruf edebilirsiniz. Tüm bu olanakları sunan cihaz modellerine, internet üzerinden alışverişe özel kampanyalar ile ulaşmak oldukça kolaydır. Tek yapmanız gereken kategorimizdeki cihaz modellerini sıralayarak beğendiğinizi seçmek ve alışveriş sepetlerinize eklemektir.

Cihazların çalışma süreci boyunca durumları, dijital bir gösterge paneli yardımıyla takip edilir. Çalışma süreci boyunca konfor sağlayan özelliklerinden birisi, cihazların güvenlik önlemleridir. Olası kazaların önüne geçen bu güvenlik önlemleri, özellikle küçük çocukların yaşadığı evlerde büyük kolaylıklar sağlar. Donma emniyeti, otomatik arıza teşhis sistemi, güvenlik aşırı ısınma emniyeti, susuz çalışma emniyeti, yüksek basınç emniyet valfi ve korozyona karşı koruma, sayfamızdaki cihazlarda bulabileceğiniz özelliklerden bazılarıdır.  

Termosifonların kazanları, titanyum emaye kaplamaya sahiptir. Bu kaplama seçeneği hem daha sağlıklı bir çalışma süreci sunar hem de dayanıklı özellikleri sayesinde kullanım sürecini arttırır. Arçelik’in cihazları daha etkili, sağlıklı ve yüksek performanslı hale getirmek için eklediği daha birçok tasarım ayrıntısı bulunur. Eşyam Burada’nın uygun fiyat aralıklarından yararlanarak bu tasarım özelliklerine ulaşabilir, cihazların sağladığı sıcak su erişiminden yararlanabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.