Sıralama seçin
Görünüm :
1 2

Televizyon

Yaşam alanlarının temel teknolojik cihazlarından birisi olan televizyonlar, sayfamızdaki ürün kategorisi içerisinde yer almaktadır. Boyutları ve sundukları özellikleri çeşitlilik gösteren bu ürünler arasından aradıklarınızı sunan bir seçeneğe kısa dakikalar içerisinde ulaşabilirsiniz. Eşyamburada olarak sizlerle buluşturduğumuz tüm televizyon modelleri, dünyaca ünlü markanın yüzde yüz orijinal ürünleridir.

Sayfamızdaki ürün modellerinde, görüntü kalitesini ve kullanım deneyimini olabilecek en iyi noktaya çekmek için eklenmiş birçok özellik bulunmaktadır. Ürünlerin çözünürlük, işlemci ve kontrast geliştirici gibi bilgileri, kendi sayfalarındaki özellikler kısmında yer almaktadır. Beğendiğiniz ürünlerin özel sayfalarını ziyaret ederek bu özellikleri görebilir, kullanım deneyimini yükseltecek tüm detaylarına ulaşabilirsiniz.

Televizyon Fiyatları

Televizyon fiyat aralıkları; ses özellikleri ve ekran boyutları gibi farklı özellikleri göz önünde bulundurularak belirlenmektedir. Eşyamburada olarak sizler için özenle hazırladığımız kampanya fırsatları hangi boyuttaki modeli tercih ederseniz edin, indirimlerden yararlanmanızı sağlar. Tüm ürünleri sıralayarak özelliklerine ve fiyat bilgilerine ulaşabilirsiniz. Aralarından ihtiyaçlarınızı karşılayacak bir modeli ve bütçenize uygun fiyatları hızla bulabilirsiniz.

Sayfamızdaki ürünlerin kaliteli bir kullanım deneyimi sunmasının temel nedenleri arasında ses özellikleri bulunmaktadır. Sesin dengeli bir şekilde aktarılmasına yardımcı olan hoparlörler televizyon üzerindeki belirli noktalara yerleştirilmiştir. Dengeli bir yayılım çıkan sesin netliğini de arttırmaktadır. Ürünlerdeki hoparlör sayısı, ses çıkış gücü ve ek ses özellikleri hakkında bilgiler, özellikler arasında mevcuttur.

Son zamanlarda popüler olarak tercih edilen ekran boyutları kırk ile elli inç aralıklarında değişiklik gösteren seçeneklerdir. Uygun fiyat aralıkları ile sunulan bu seçenekler, evler için ideal özellik göstermektedir. Bu boyuttaki ürünlere ve çok daha farklı tasarım alternatiflerine sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

TV Modelleri

Akıllı teknolojisi sayesinde yazılım güncellemesi alabilen televizyon modelleri, bu kategoride yer almaktadır. Ürün deneyimini daha iyi bir noktaya taşıyan bu güncellemeler, televizyonlara yeni özellikler eklenmesini de sağlamaktadır. Son gelişmeleri takip etmenizi ve yeni uygulamaları kullanabilmenizi mümkün kılmaktadır.

Televizyonların temel kullanım amaçlarından birisi, film ve diziler izlemektir. Markanın sunduğu ürün modellerinde, film ve dizi izleme keyfini farklı bir noktaya taşıyan çeşitli detayları bulunmaktadır. Renk geliştirici özellikler ve çözünürlük arttırıcı unsurlar, sinematik kalitede net görüntü elde edilmesini sağlamaktadır. Sinema keyfini evinize taşımanıza yardımcı olacak ürünlere, Eşyamburada alışveriş konforuyla sahip olabilirsiniz.

Markanın sizlerle buluşturduğu televizyon modelleri, güç tasarrufu sağlayan enerji sınıflarına sahiptir. Bu ürünler sayesinde hem ekonomik açıdan tasarruf edebilir hem de elektrik kullanımınızı azaltarak çevre dostu bir tutum sergilemeyi başarabilirsiniz. Ürünlerin kendi sayfalarındaki bilgiler arasında enerji sınıfları ile ilgili detaylar da yer almaktadır. Bunlara göz atarak farklı özellikteki seçenekler arasından size uygun olana ulaşabilirsiniz. İstediğiniz TV’ye evinizin konforundan ayrılmadan sahip olabilirsiniz. Alışveriş işlemlerinin hepsini sayfamızdan kolaylıkla tamamlayabilirsiniz. Zamanınızdan harcamanıza gerek kalmadan internet üzerinden alışveriş işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.