Sıralama seçin
Görünüm :
1 2 3 4

Tava

Yaşam alanlarında gündelik olarak pişen neredeyse her türden yemek için ihtiyaç duyulan temel unsurlardan birisi, tavalardır. Mutfakların vazgeçilmezlerinden birisi olan bu unsurun, çok farklı tasarım, boyut ve özellikteki seçenekleri, sayfamızdaki ürün kategorisi içerisinde yer almaktadır. Eşyamburada olarak sizlere sunduğumuz bu ürünler arasında yüksek kalite standartlarına uygun olarak üretilmiş modellere ulaşabilirsiniz.

Demir döküm, düz, grill ve çift kapaklı tava modelleri, sayfamızdaki geniş ürün yelpazesinin parçalarından bazılarıdır. Kullanım istekleriniz ve ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurarak bu farklı modeller arasından seçiminizi yapabilirsiniz.

Tava Modelleri

Tava modelleri, kendi aralarında birçok alt kategoriye ayrılmaktadır. Özellikleri, boyutları ve şekilleri büyük bir çeşitlilik göstermektedir. Popüler olarak tercih edilen seçeneklerden birisi, demir döküm ızgara tava modelleridir. Genellikle kare şeklinde tasarlanan bu ürünler, 25 ve 30 santimetre gibi farklı boyut alternatiflerine sahiptir. Demir döküm tasarımlar, özellikle et yemeklerinin pişirilmesi için idealdir. Etlere kattığı ekstra lezzet, bu tasarım seçeneğinin popülerliğini arttırmaktadır. Sıcaklığı yemeğe kayıp yaratmadan aktaran tasarımı, bir barbekü etkisi oluşturmaktadır. Demir döküm özellikteki ürünlerin büyük bir çoğunluğu, fırın içerisinde kullanım için uygun özellik göstermektedir. Etin yanmasını engelleyen ve gerçek lezzetini ortaya çıkartan bu ürünlerin farklı renk seçeneklerine sayfamızdaki kategoriden ulaşabilirsiniz.

Her mutfakta yer alması gereken ürün modellerinden birisi, düz tavalardır. Farklı özellikler sunan modeller, belirli yemekler için ideal olsa da düz tavalar, her durumda kullanılabilir değerdedir. Geniş kullanım alanları, bu modellerin sayfamızdaki sevilen seçeneklerden birisi olmalarını sağlamaktadır. Yuvarlak, kare ve dikdörtgen gibi farklı şekillerde ve derinliklerdeki modellere bu kategoriden göz atabilirsiniz.

Seçiminizi hangi modelden yana kullanırsanız kullanın, sayfamızdaki ürünler sayesinde sağlıklı bir pişirme süreci elde edebilirsiniz. Yüksek sıcaklıklar altında kaldıklarında dahi insan sağlığına zararlı herhangi bir madde ortaya çıkmamaktadır. Materyalin kendisi oldukça sağlıklı olduğu gibi, kullanım sürecinde çevreden gelebilecek zararlı mikroorganizmaların birikmesini de engellemektedir. Böylelikle her bir ayrıntısıyla güvenli, sağlıklı ve lezzetli yemekler pişirmenizi sağlayacak ürünler, sizlere sunulmaktadır.

Tava Fiyatları

Fiyat aralıkları, yapım malzemesi ve ürünün hangi model olduğuna bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Kapsamlı ürün yelpazemiz içerisinde her bütçeye uygun tavalar bulunmaktadır. Kampanya fırsatlarımız, sayfamızdan alışveriş yapmayı daha kolay ve hızlı hale getirmektedir. Ürün modellerine göz atarken indirim olanaklarımızı da görebilir hem bütçenize uyacak hem de mutfak ihtiyaçlarınızı karşılayacak tava çeşitlerine ulaşabilirsiniz.

Sayfamızdaki ürün tasarımlarında kullanım sürecini daha konforlu kılan birçok tasarım ayrıntısı bulunmaktadır. Bu tasarım ayrıntılarından birisi, el yakmayan ve güvenlik sunan kulplarıdır. Kulp tasarımları sayesinde, taşıma işlemleri kolaylıkla gerçekleştirilir. Kolaylık sağlayan detaylardan bir diğeri, kolay temizlenebilir yüzeyleridir. En zorlu yemeklerden sonra bile gerekli temizlik işlemleri kolayca gerçekleştirilir. Böylelikle profesyonel yemeklere imza atarken temizlik sürecini dert etmenize gerek kalmaz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.