Sıralama seçin
Görünüm :

Süpürge

Hijyen standartlarının korunmasını ve temizliğin kolayca tamamlanmasına yardımcı olan ev aletleri, sayfamızdaki kapsamlı ürün yelpazesi içerisinde bulunmaktadır. Torbalı- torbasız, elektrikli- şarjlı, dik- yatay gibi farklı özellikler sunan süpürge modelleri mevcuttur. Dünyaca ünlü markanın sizlerle buluşturduğu tüm ürün modellerinin kendilerine özgü faydaları bulunmaktadır. Kullanım isteklerinizi göz önünde bulundurarak farklı özellikler sağlayan modeller arasından alışverişinizi tamamlamak oldukça kolay olacaktır.

Sayfamızdaki ürünler, sadece bireysel ev temizliğinde değil, profesyonel temizlik işlemlerinde de kullanıma uygundur. Son teknoloji tasarımı ve kaliteli malzemeleri, uzun süreler boyunca yüksek performansta çalışmalarını sağlamaktadır. Eşyamburada olarak sizlerle buluşturduğumuz bu kategori içerisinden seçim yaparak temizlik standartlarınızı farklı bir noktaya taşıyacak ürünlere sahip olabilirsiniz. 

Elektrikli Süpürge Fiyatları

Şarjlı modellerin popülerliği giderek artmakta olsa da en çok kullanılan tasarımlar, elektrikli olanlardır. Sayfamızda farklı motor güçlerinde elektrikli süpürgeler bulunur. Motor güçleri, ürünlerin fiyat aralıklarının değişiklik göstermesini sağlayan temel faktörlerden birisidir. Süpürülecek yüzeyin türü (halı, fayans, parke, mermer), kirlenme miktarı ve temizlik ihtiyaçları, hangi motor gücündeki modelin seçilmesi gerektiğini değiştirebilmektedir. 600, 750 ve 800 W, ürünlerde bulunan seçeneklerden bazılarıdır. Sayfamızdaki ürünler arasından seçiminiz hangi motor gücünden yana olursa olsun, yüksek bir çalışma performansına ve uygun fiyat aralıklarına ulaşabilirsiniz.

Torbalı süpürge modelleri, içerisi dolunca çıkartılıp değiştirilebilen bir hazneye sahiptir. Torbasız modellerde ise, makinenin iç kısmı boşaltılarak bu değişim gerçekleştirilir. Bu modeller arasından yapacağınız seçim tamamıyla kişisel kullanım tercihlerinize bağlıdır. Eşyamburada olarak sizlerle buluşturduğumuz ürün kategorisi içerisinde hem torbalı hem de torbasız modeller, kampanya olanaklarına sahiptir.

En İyi Süpürge Modelleri

Şarjlı süpürgeler, prize yakın kalma ve elektrik bağlantısını koruma derdini ortadan kaldırmaktadır. Batarya kapsamına bağlı olarak farklı çalışma sürelerine sahip modeller, sayfamızda bulunmaktadır. Mevcut çalışma süreleri arasında 45 ve 70 dakika vardır. Şarj kontrol ışığı yardımıyla mevcut batarya durumu takip edilebilmektedir. Çıkarılabilir yapısı sayesinde hem dikey olarak hem de el süpürgesi olarak kullanılabilmektedir. O anki temizlik ihtiyaçlarına bağlı olarak böyle bir değişimin yapılabilmesi daha kapsamlı bir temizlik süreci elde edilmesine yardımcı olmaktadır.

Yerlerdeki tozların, kirlerin, dökülen yemek artıklarının, küçük kâğıt parçalarının ve daha birçok unsurun kolayca ortamdan uzaklaştırılmasını sağlayan süpürge modelleri, bu kategoride yer almaktadır. Uygun fiyat aralıkları sayesinde istediğiniz modele ulaşmak oldukça kolay hale gelmektedir. Bazı modellerde bulabileceğiniz yıkanabilir filtre özellikleri, uzun süreli kullanım sonrasında bile aynı temizlik performansını korumanıza yardımcı olur. Bu ürünlerin düzenli aralıklarla kullanımı, yaşam alanınızı sağlıklı ve hijyenik kılar.

Markanın özenle hazırladığı süpürgeler hem teknik hem de estetik özellikleri ile beğenileri toplamaktadır. Kullanım sürecini konforlu kılan tüm detaylarının yanı sıra tasarım ayrıntıları da oldukça hoştur. Farklı renk seçenekleri, herkesin beğendiği bir modele ulaşmasını mümkün kılmaktadır.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.