Su Sebili

Sıralama seçin
Görünüm :

Toplu yaşam alanlarının vazgeçilmez unsurlarından birisi olan su sebili seçenekleri, uygun fiyat aralıkları ve farklı özellikler sunan modelleri ile sayfamızda yer alır. Pratik kullanım süreci sayesinde, sadece ofis benzeri toplu yaşam alanlarında değil, evlerde de sıklıkla tercih edilir. Kategorimizde mevcut su sebili tasarımları, gizli damacanalı ve açık damacanalı olmak üzere iki alternatif ile sunulur.

Su sebili modellerine eklenmiş olan bardak aparatı, pratik bir kullanım süreci sağlayan tasarım ayrıntıları arasındadır. Bu apart içerisine yerleştirilen bardaklar yardımıyla su doldurmak ve içmek, konforlu hale getirilir. Sebil tasarımlarına eklenmiş daha farklı özellikler ve ufak detaylar için ürünlerin kendi sayfalarını ziyaret edebilirsiniz. Farklı sebil modelleri arasından seçiminizi yapmadan önce, özelliklerini kıyaslayarak sizin için ideal olanı belirleyebilirsiniz.

Arçelik Su Sebilleri Fiyatları

Gri ve beyaz renk alternatifleri bulunan su sebili seçenekleri, kampanya fırsatları ile sayfamızda yer alır. Bu sebil modelleri arasından kullanım amacınızı karşılayacak özelliklere sahip olanı kolayca alabilirsiniz. İndirimli fiyatları, sebilleri evinizin kapısında teslim almanız gibi detaylar, alışveriş sürecinin konforunu arttırır niteliktedir.

Tam boy su pınarı tipinde olan bu ürünler, istenilen konuma kolayca taşınabilmeleri için olabilecek en hafif şekilde tasarlanır. Sebillerin toplam ağırlıklarının hafif aralıklarda tutulması için üretim sürecinde tercih edilen materyallerin kalitesinden ödün verilmez. En kaliteli materyaller, olabilecek en hafif ürünlerin oluşturulabileceği tasarımlarda bir araya getirilir.

Su Sebilleri Modelleri

Mekanik bir kontrol sistemine sahip olan su sebili modelleri, kaliteli tasarımları ile uzun süreli bir kullanım sağlar. Ürün modelleri, adaptör damacana kapağı ile birlikte gelir. Soğuk su tank kapasitesi, üç ila dört litre civarında değişiklik gösteren ürün modelleri, kategorimizde yer alır. Bu tank içerisinde bulunan soğuk su derecesi ise beş ila on santigrat derece arasında değişiklik gösterir. Sadece soğuk su erişimi sağlayan ürün modellerinin yanı sıra hem sıcak hem de soğuk su sunan tasarımlar da bulunur. Kategorimizde sıcak su tank kapasitesi bir litre civarında olan seçenekler vardır. Sıcak su derecesi ise, seksen ile doksan santigrat derece arasındadır. Soğutma kapasitesi saatte ortalama iki litre olan su sebili modelleri, yüksek çalışma performansları ile kategorimizin bir parçasıdır.

Temiz, içme suyu erişimini kolay ve hızlı hale getiren su sebili modelleri, kategorimizde yer alır. Sayfamızda mevcut sebil modellerini sıralayarak uygun fiyat aralıkları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Sebillerin kendi sayfalarından ağırlıkları, yükseklikleri, derinlikleri ve genişliklerinin tam değerlerine ulaşabilirsiniz. Online alışveriş sürecinizi tamamlamadan önce bu değerleri, sebili yerleştirmeyi düşündüğünüz konum ile karşılaştırabilirsiniz. Böylelikle kullanım amacınızın yanı sıra, kullanım alanınıza da uyum sağlayan sebil modellerine sahip olabilirsiniz. İnternet üzerinden konforlu alışveriş sürecinin ilk adımı için beğendiğiniz sebil modelini tek tıkla sepetinize ekleyebilirsiniz. Daha sonra güvenli ödeme adımlarını takip ederek sebil siparişinizi onaylayabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.