Şofben ve Ani Su Isıtıcısı Ürünleri

Sıralama seçin
Görünüm :

Banyo, tuvalet ve mutfaklardaki sıcak su ihtiyacını karşılamak için kullanılan şofbenler, farklı özelliklere sahip modelleriyle kategorimizde bulunur. Kullanım alanınız ve ihtiyaçlarınıza tamamıyla uyum gösteren cihazlara, Arçelik kalitesiyle ulaşmak oldukça kolaydır. Eşyam Burada olarak sizlere sunduğumuz kategorimiz içerisinde yer alan tüm şofben seçeneklerine, internet üzerinden alışveriş süreciyle ulaşabilirsiniz.

Şofbenler, ani su ısıtıcıları olarak çalışır. Direkt olarak şebekeden gelen su kaynağına bağlantıları bulunur. Bu bağlantı aracılığıyla ısıtıcı cihazlar içerisine su aktarımı gerçekleşir. Cihaza giren su, istenilen sıcaklığa ulaştırılır ve benzer bir sistemle tekrar dışarıya iletilir. Su cihazdan çıktığı anda, kullanım hazırdır ve istenilen sıcaklık derecelerindedir. Hızlı bir çalışma mekanizmasına sahip olmaları, su sıcaklığının o anda ayarlanabilir olması ve pratik bir kullanım süreçlerinin bulunması, bu cihazların popüler olarak tercih edilmesini sağlar.

Elektrikli Şofben Modelleri

Cihaz modelleri üzerinde, ayarların takip edilmesine imkân tanıyan gösterge panelleri bulunur. Bu gösterge panelleri sayesinde, çalışma süreçleri, hangi sıcaklık ayarında olduğu, açma- kapatma durumları gibi bilgiler takip edilebilir. Açıklayıcı kontrol panelleri, elektrikli şofben modellerini istenilen şekilde ayarlamayı kolaylaştırır.

Elektrikli ani su ısıtıcı cihazların içerisinde otomatik bir termostat bulunur. Su istenilen sıcaklığa geldiğinde bu termostat atarak elektrik bağlantısının kesilmesini sağlar. Su sıcaklığı, ortalama otuz ile altmış derece aralığında tutulur. Tam sıcaklık değerleri, cihaz çalıştırılmadan önce belirlenir.

Termostat ile sıcaklık kontrolü, olası kazaların önüne geçen güvenlik önlemlerinden sadece birisidir. Cihaz mekanizması içerisine eklenmiş daha birçok güvenlik önlemi bulunur. Aşırı ısınma emniyeti, donma emniyeti, alev kontrol emniyet sistemi ve baca tıkanmasına karşı emniyet sensörü bu güvenlik önlemlerinden bazılarıdır. Elektrik akımı ve suyun karışmasını engelleyen güvenlik önlemleri, cihazların gönül rahatlığıyla kullanılmasını sağlar.

Ani Su Isıtıcı Fiyatları

Su basıncını, sıcaklığını ve akışını ayarlama özellikleri ile pratik bir kullanıma sahip olan şofben modelleri, sayfamızdaki kategoride yer alır. Tüm özellikleri ile işlevsel bir kullanım sunan bu cihazlara uygun fiyat aralıkları ile sahip olabilirsiniz. Sayfamızdaki kategoride bulunan tüm ani su ısıtıcı cihazlarına, online alışveriş sürecinin konforuyla sahip olabilirsiniz. Evlerde kullanılan suyun ısıtılması gibi temel bir ihtiyacınızın karşılanması için evinizden ayrılmanıza gerek kalmaz. Eşyam Burada garantisiyle gönderilen, yüzde yüz orijinal Arçelik su ısıtıcı cihazlarını, kapınızdan teslim alabilirsiniz. İnternet üzerinden alışverişe özel olarak eklenmiş kampanya fırsatları sayesinde, bütçeniz dahilinde hızlı bir alışverişi tamamlayabilirsiniz.

Kullanım süreci boyunca sıcaklık ayarlarını, cihaz üzerindeki basit kontrol paneli yardımıyla gerçekleştirirsiniz. Kademeli olarak artan sıcaklıklar, kullanım amacınıza ve ihtiyaçlarınıza uygun bir derece elde etmenizi sağlar. Kademeler, ince bir sıcaklık ayarı yapılmasına imkân tanıyacak kadar hassas termostatlar ile bağlantılıdır. Cihazların teknik özelikleri, boyut bilgileri ve Eşyam Burada alışveriş süreci ile ilgili merak ettiğiniz tüm bilgileri, sayfamızda bulabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.