Set Üstü Ocak

Sıralama seçin
Görünüm :

Sürekli yenilenen ve geliştirilen ürün kategorimizde mutfakların temel unsurlarından birisi olan set üstü ocak seçenekleri yer almaktadır. Yüksek kalite standartlarına uygun olarak üretilmiş bu ocaklar, uzun süreli kullanım konforu sağlamaktadır. Çalışma mekanizmalarının performansı ve materyallerinin kalitesi, kullanım sürecini uzatan özelliklerinden sadece birkaçıdır.

Standart boyutlarda ve dört gözü bulunan ocaklar, mutfakları mükemmel şekilde tamamlayacaktır. Set üstü ocak ürün kategorimiz içerisinde, parlak ve modern tasarımları ile estetik beklentileri de karşılayan seçenekler yer almaktadır. Siyah, beyaz ve gri, sayfamızda görebileceğiniz renklerden bazılarıdır. Dört ocak gözü, sol kenarda yer alan düğmeler yardımıyla kolayca açılıp kapatılabilmektedir. Ateş gücü gibi detayları, düğmeler ile kontrol edilmektedir.

Set Üstü Ocak Fiyatları

Yepyeni ürünler ile sürekli geliştirilen set üstü ocak kategorimiz, uygun fiyat aralıkları ile sizlere sunulmaktadır. Sayfamızda yer alan ürünler, Eşyamburada’ya özel kampanya fırsatları ile sunulmaktadır. Bu kampanyalarda ve indirimli fiyatlardan yararlanarak mutfak ihtiyaçlarınızı karşılamak oldukça kolay olacaktır. İnternet üzerinden alışveriş süreci için sunduğumuz avantajlar ve hizmet kapsamı hakkında daha fazla bilgiye, sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Dört gözün yer aldığı set üstü ocaklarda, bütün bölmeler aynı boyutlarda ve ateş gücünde değildir. Kullanım sürecini kolaylaştırmak için gözlerdeki ateş güçleri arasında değişiklikler oluşturulmuştur. Ocaklar, bir küçük, iki orta ve bir büyük boyuttaki gözlere sahiptir. Böylelikle hangi yemek pişirilirken ne kadar ateş gücüne ihtiyaç varsa, buna uygun göz üzerine yerleştirilebilir.

Ocak gözleri üzerine yerleştirilmiş ince ızgaralar, tencere ve tavaların ateş üzerinde dengede tutulmasını sağlar. Dayanıklı tasarımları ve dengeli yapıları, olası kazaların önüne geçer. Sayfamızdaki ürünlerin en küçük ayrıntısı bile, kullanım süreci konforu, bir numaralı öncelik haline getirilerek hazırlanmıştır.

Set Üstü Ocak Modelleri

Kullanım sürecini konforlu olduğu kadar güvenli de kılmak için eklenmiş özellikleri bulunur. Sayfamızdaki set üstü ocaklarda, gaz emniyet sistemi adı verilen bir detay mevcuttur. Rüzgâr gibi dış faktörlerden dolayı ateşin sönmesi durumunda, gaz sızıntısının devam etmesini önleyen bir sistemdir. Bu sistem yardımıyla gönül rahatlığıyla ocakları kullanabilirsiniz.

Boyutları farklı olan ocak gözlerinin ateşleme güçleri, ürünlerin kendi sayfalarındaki özellikler arasında yer almaktadır. Bu güçlerin teknik bilgilerini, kW bazında öğrenebilirsiniz. Set üstü ocak modelleri arasından seçiminizi yapmadan önce tüm detaylara ulaşabilirsiniz. Ürünlerin kendi sayfalarındaki özellikler arasında boyut bilgileri de yer almaktadır. Ocakları yerleştireceğiniz alanla bu boyutları kıyaslayarak mükemmel bir uyum yakalayabilirsiniz.

Estetik açıdan mutfağın geri kalanı ile uyumlu görünümler elde etmek isterseniz, dikkat etmeniz önerilen ilk detay renklerdir. Sayfamızdaki ürün kategorisi içerisinde hem iki farklı rengin uyum içerisinde bir araya getirildiği modeller hem de tek renk tasarımlar yer almaktadır. Göz önünde bulundurmanız önerilen bir diğer detay ise, ocak yüzeylerinin parlak veya mat olmasıdır. Yüzeyin rengi nasıl yansıttığı, dekoratif açıdan oluşturdukları havayı tamamıyla değiştirmektedir. Mutfağın geri kalanında tercih ettiğiniz beyaz eşyalar mat ise mat ocaklara, parlak ise parlak tasarımlara ulaşabilirsiniz. Teknik özellikleri ve estetik detayları açısından beklentilerinizi karşılayan, yüksek bir performans ile çalışan ocaklara sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.