Semaver

Sıralama seçin
Görünüm :

Tasarımı ve çalışma süreci ile tadı ideal noktaya getirilmiş çaylar hazırlayan semaver modelleri kategorimizde mevcuttur. Sizler için bir araya getirdiğimiz bu kategori içerisinde yer alan demlikli semaverler ile çayın sevilen aromasını tutturmayı başarabilirsiniz. Tadın ve kıvamın harika şekilde ayarlanmasının yanı sıra, pratik bir kullanım süreci sunan bu küçük ev aletlerine, online alışveriş sürecinin konforu ile sahip olabilirsiniz.

Geniş hacme sahip tasarımları bulunan çaycılar ile ihtiyaç duyduğunuz miktarı ayarlayabilirsiniz. Maksimum kapasiteye kadar doldurarak cihazları çalıştırdığınızda misafirleriniz için yetecek miktarda çayın hazırlanmasını sağlayabilirsiniz. Yarı kapasite ile aile ile içilen bir çay keyfinin servisini yapabilirsiniz. Alt haznesi dört litre ve üst haznesi 1,4 litre olan ürün modelleri, sevilerek tercih edilen hacim seçeneklerinden birisidir. Bu ideal oranlar sayesinde, ihtiyaç duyulan miktarda çayın hazırlanması kolaydır.

Arçelik Semaver Fiyatları

Alt ve üst haznesi paslanmaz çelikten olan semaver modelleri ve uygun fiyat aralıkları sayfamızda yer alır. Çaycı modellerine ve özelliklerine göz atarken fiyat aralıkları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Online alışverişe özel kampanyalar ile nefis çaylar hazırlamanızı sağlayacak bu cihazlara sahip olabilirsiniz.

Çalışma süresinin oldukça kısa olması ve hazırladığı çayların tadının herkes tarafından beğenilmesi, kategorimizde bulunan cihazların popüler olarak tercih edilmesini sağlar. Kullanım sürecini kolaylaştırmak için eklenmiş tasarım ayrıntılarından birisi, hazneler içerisindeki su seviyesinin öğrenilmesini sağlayan göstergelerdir. Bu göstergeler yardımıyla tam olarak ne kadar su eklediğinizi görebilir, çayın miktarını bu şekilde ayarlayabilirsiniz.

Isıtma gücü, 1100 watt olan çelik demlikli semaver ürünleri, çalışma süreci boyunca enerji tasarrufu elde edilmesini sağlar. Yüksek ısıtma gücü, istenilen çay miktarının hızlı bir şekilde hazırlanmasını garantiler. Enerji tasarrufu için özel olarak tasarlanmış mekanizması ise, çevre dostu bir duruş sergilemenize yardımcı olur.

Elektrikli Semaver Modelleri

Elektrik yardımıyla çalışan semaver modelleri, kullanılmadığı anlarda kolayca bir köşeye kaldırılabilir. Kablo sarma yuvası, etrafa dolanan prizinin düzgün şekilde toplanmasını sağlar. Ayrıca kullanım sonrasında sarılarak kaldırılan kablosu, dış etkenlerden dolayı zarar görmemiş olur.

Semaver içerisinde su kalmamasına rağmen çalışmaya devam etmesi, cihazın aşırı ısınmasına ve bir süre sonra mekanizmanın zarar görmesine neden olur. Kontrol altına alınmayan aşırı ısınmalar, çeşitli kazalara yol açabilir. Tüm bu sorunların önüne geçilmesi için eklenmiş susuz çalışmayı engelleyen bir mekanizma bulunur. Bu emniyet sistemi, cihaz içerisindeki termostat yardımıyla işlev gösterir. Haznenin içerisine konulmuş su bittiğinde, ısı iletiminin kesilmesini sağlar.

Paslanmaz çelikten üretilmiş parçalara bu sahip cihazlar, oldukça dayanıklı özellik gösterir. Materyalinden kaynaklanan dayanıklı özellikleri, çay makinelerinin uzun süreli bir kullanım süreci sunmasını sağlar. Belirli bir süre kullanım sonucunda oluşabilecek kirece karşı alınmış tasarım önlemleri de bulunur. Buhar kaçışı oluşmasını önleyen ara kapak damlalık, sayfamızdaki cihazların sevilen özelliklerinden bir diğeridir. Kategorimizde sunulan çay makineleri sayesinde, az bir çabayla harika çayla hazırlayabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.