Pişirici

Sıralama seçin
Görünüm :

Yiyeceklerin pişirilmesi için ideal sıcaklığın tutturulması, tatları üzerinden en önemli etkiyi yaratan unsurlardan birisidir. Sayfamızda sizlerle buluşturduğumuz pişirici kategorisi içerisinde yer alan ürünler, yiyecekler için ideal sıcaklık ve sürenin ayarlanabileceği mekanizmalara sahiptir. Tos makineleri, kategorimizde yer alan ve popüler olarak tercih edilen küçük ev aletlerinden birisidir. Mutfakların temel unsurlarından birisi olan tost makineleri, tasarımları, renkleri ve çalışma güçleri değişiklik gösteren alternatifleri ile kategorimizdedir. Waffle makinesi de son zamanlarda popüler olarak tercih edilen pişirici ürünleri arasındadır. Herkes tarafından sevilen tatlı waffleların oluşturulmasına yardımcı olan bu makinelerin, oldukça pratik bir kullanım süreci bulunur. Ekmek kızartma makineleri, kategorimizden ulaşabileceğiniz ürün tasarımlarından bir diğeridir. Bu makinenin haznesine yerleştiren ekmek dilimleri, ideal sıcaklıklarda kızartılarak sofralara hazır hale getirilir. 

Arçelik Çok Fonksiyonlu Pişirici Fiyatları

Çok fonksiyonlu pişirici ürünleri, indirimli fiyat aralıkları ve on farklı yemek pişirme programı ile en popüler cihazlar arasındadır. Basit kontrol paneli yardımıyla farklı pişirme programları arasında geçiş yapmak oldukça kolaydır. Yemeğe özel sıcaklık ve süre ayarını sağlayan bu pişirme programları nefis tatlar elde etmenizi garantiler özelliktedir. Tek bir cihazla on farklı otomatik pişirme programı elde edebileceğiniz ürünlere, kategorimizden ulaşabilirsiniz. Uygun fiyat aralıklarıyla ve online alışveriş konforuyla sunulan çok fonksiyonlu pişirici cihazlarına hemen ulaşabilirsiniz.

Cihaz ile birlikte gelen on otomatik programa kısıtlı kalmanıza gerek yoktur. Cihazları aldıktan sonra, sıcaklık ve zaman ayarları ekleyerek kendi programlarınızı oluşturabilirsiniz. Bu programları bir kere oluşturduktan sonra otomatik olarak cihaz üzerine kaydedilir. Böylece, aynı yemeği tekrar pişirmek için sıcaklık, zaman girişi yapmanıza gerek kalmaz. 

Çok Amaçlı Pişirici Fiyatları

Kampanya fırsatları ile sunulan çok amaçlı pişirici ürünleri, basınçlı pişirme özelliğine sahiptir. Düdüklü tencere çalışma prensiplerini uygulayan cihaz, basınç yardımıyla yemeklerin çok daha hızlı pişmesini sağlar. Bu etkili çalışma prensibi hem yemeklerin lezzetini arttırır hem de zamandan tasarruf etmenize yardımcı olur. Basınçlı pişirme özelliğini kullanabileceğiniz programları, baklagil ve et/ tavuk olarak geçer.

Tandır programı olarak bilinen özelliği, normal şartlar altında uzun sürelerde pişen etler üzerinde oldukça etkilidir. Bu etlerin pişirme sürelerini oldukça kısaltabilen bir teknolojisi vardır. Öğlen ve akşam yemeklerinin pişirme sürecini kısaltan bu cihazlar, yapabileceğiniz yemeklerin çeşitlenmesini de sağlar. Pişme süreci ve ideal sıcaklık gibi konuları dert etmenize gerek kalmadığından yemek çeşitlerini arttırmaya, dünya lezzetlerini sofralarınıza taşımaya odaklanabilirsiniz.

Otomatik programları yardımıyla süre ayarını da oluşturan cihazlar, yemek hazırlanırken başında beklemenizi gerektirmez. Cihazın, seçtiğiniz programa göre, otomatik olarak başlattığı süre dolduğunda kapanır. Zamanlayıcı dolduğunda sıcaklık geçişinin kesilmesi, yemeğin fazla pişmesi ve yanması gibi sorunların önüne geçer. Yemek pişerken başında beklemediğiniz için bu sırada başka işlerinizi halletmenin mutluluğunu yaşayabilirsiniz. Bazı yemeklerin otomatik programların belirlediği süreden daha fazla pişmesini isteyebilirsiniz. Bu ekstra süre ile pişmiş yemekler, kişisel damak zevkinize daha çok hitap ediyor olabilir. Böyle durumlarda zamanlayıcının erteleme fonksiyonundan yararlanarak pişme sürelerini uzatabilirsiniz. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.