Mutfak Makinesi

Sıralama seçin
Görünüm :

Tek bir makine ile birden fazla mutfak işini halletmek isteyenler için özel olarak hazırlanan mutfak makinesi seçenekleri, kategorimizde yer alır. Bu ürünler ile birden fazla küçük ev aleti ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Mutfakta gerçekleştirdiğiniz işlemlerin büyük bir çoğunluğunu bu makineler ile yapabilirsiniz. 

Mutfak makinesi ürünlerinin sevilerek tercih edilmesini sağlayan özelliklerinden birisi, kullanım süreci boyunca başında beklemenizi gerektirmemesidir. Mutfak şefi üzerinde zaman ayarlama özelliği bulunur. Bu özellik yardımıyla, makinenin çalışmasını istediğiniz süreyi seçebilirsiniz. Ayarını yapıp başlat tuşuna bastıktan sonra, makinenin yanında ayrılarak diğer işleriniz ile uğraşabilirsiniz. Hızlı performansı ve süre ayarlama özelliği ile her açıdan zamandan tasarruf etmenize yardımcı olan bir ürüne ulaşabilirsiniz. Mutfak şefi yardımıyla hazırladığınız yiyecek için ideal süreyi seçmeniz, harika sonuçlar elde etmeniz için yeterli olacaktır.

Arçelik Mutfak Şefi Fiyatları

Döküm gövdeye sahip mutfak makinesi ürünleri, her bir ayrıntısı ile yüksek kalite standartlarını ortaya koyar. Uzun süreli kullanım sağlayan bu makinelere, sayfamızdan uygun fiyat aralıklarıyla sahip olabilirsiniz. İndirim fırsatları ile dayanıklı bir döküm gövde tasarımına ve yüksek çalışma verimine ulaşabilirsiniz.

Mutfak şefi yardımıyla yapılan işlemler, karıştırılan içerikler ve haznesine koyulan yiyecekler büyük bir çeşitlilik gösterir. Mutfak makinesi ürünlerinin tasarımları, bu çeşitliliğe uyum sağlayacak şekilde hazırlanır. Çalışma sürecinin hız ayarı on iki farklı kademeye sahiptir. Makine üzerinde bulunan tuşlar ve ayar paneli yardımıyla bu on iki kademe arasından ihtiyacınız olanı seçmek oldukça kolaydır. Mutfak şefi, o anki kullanım ihtiyaçlarınıza göre ayarlanabilir ve yapılan işleme uygun hızda çalışabilir.

Mutfak Şefleri Modelleri

Mutfak makinesi modellerinde bulunan yüksek motor gücü, hız kademelerine göre arttırılıp azaltılarak kullanılabilir. On ikinci kademede en yüksek motor gücü ile çalışarak istenilen işlemi gerçekleştirilir. Mutfak şefi ile yaptığınız yemeğe uygun çalışma hızını belirleyerek motor gücünü ayarlayabilirsiniz.

Bir ürün ile birden fazla işlemi gerçekleştirebileceğiniz mutfak makinesi, çeşitli ek aksesuarlar ile gelir. Bunlar arasında en çok kullanılanlardan birisi, balon çırpıcı olarak adlandırılan parçasıdır. Makineye balon çırpıcı takıldığında, hafif yoğunluklu malzemelerin karıştırılması gerçekleştirilebilir. Balon çırpıcının etkili olduğu malzemeler arasında, krema ve yumurta yer alır. Pratik bir kullanım süreci sağlayan mutfak makinesi aparatlarından bir diğeri, karıştırıcıdır. İsminden de anlaşılabileceği gibi hamurların karıştırılması işlemini etkili bir şekilde gerçekleştirir. Hamur yoğurma aparatı, ekmek hamuru gibi yoğun içerikli malzemeleri bulunan karışımlar üzerinde kullanılabilir. Mutfak şefinin en şaşırtan özelliklerinden birisi, çiğ köfte aksesuarlarıdır. Özenle hazırlanmış tasarımlara sahip bu aksesuarlar ile çiğ köfte yoğurulması mümkündür. Kişisel ihtiyaçlarınıza bağlı olarak seçim yapabileceğiniz ilave parçalar ile mutfak şefi kullanım deneyiminizi zenginleştirebilirsiniz.

Kullanım süreci oldukça faydalı ve konforlu olan bu makineler, kullanılmadıkları anlarda da işlevseldir. Az yer kaplayan tasarımlarının yanı sıra, kablo sarıcı özelliği de bulunur. Kullanılmadığı anlarda kablosunu bu özelliği ile saklayabilirsiniz. Böylelikle hem mutfakta yerden tasarruf edebilir hem de istenmeyen kablo görünümünü ortadan kaldırabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.