Mikser

Sıralama seçin
Görünüm :

Karıştırma haznesi içerisine yerleştirilen yiyeceklerin istenilen hızda ve sürede birbiri içerisine dağılmasını sağlayan mikser ürünleri, kategorimizde yer alır. Mutfağın vazgeçilmez küçük ev aletlerinden birisi olan bu ürünler, Arçelik kalitesinde sizlerle buluşturulur. Etkili motor gücü ile farklı içerikli hamurların karıştırılmasında sıklıkla tercih edilen aletlerdir. Motor gücü, ürün boyutları ve hazne genişliği gibi özellikleri göz önünde bulundurularak özenle belirlenir.

Ürünlerin haznelerine yerleştirilerek karıştırılması gereken yiyeceklerin içerikleri, kıvamları, sertlikleri büyük bir değişiklik gösterir. Bu nedenle her karışım için aynı hız ve güçte çalışması gereksiz bir enerji kaybına neden olabilir. Ayrıca tek hıza sahip karıştırma ayarı, karışımın istenilen kıvama getirilmesini zorlaştırabilir. Sayfamızda yer alan mikser modelleri arasında, altı kademeye kadar çıkabilen hız kontrolüne sahip ürünler bulunur. Bu hız kontrolleri kullanım sürecini istediğiniz şekilde ayarlamanızı sağlar. Basit tuşları ile kolayca ayarlanabilen bir mekanizması vardır. Geniş karıştırma haznesi içerisine yerleştirdiğiniz tüm unsurların etkili bir şekilde karıştırılmasını bu ürünler ile gerçekleştirebilirsiniz.

Arçelik Mikser Seti

Arçelik’in kalitesini ve özel tasarımlarını her bir ayrıntısıyla yansıtan mikser seçeneklerine, kategorimizden ulaşabilirsiniz. Cihazlar çalıştırılırken, içerisindeki karışımın etrafa sıçramasını engelleyen şeffaf bir koruma kapağı vardır. Bu koruma kapağı hem etrafın kirlenmesini engeller hem de hazne içerisindeki karışımın bir kısmının ziyan olmasının önüne geçer. Metal dişli sistemi ile sorunsuz bir şekilde çalışan mekanizmaları bulunur. Alüminyum alaşım aparatları ile istenilen tüm hamurların oluşturulmasına yardımcı olur. Paslanmaz özellikteki çırpıcı aparatları kolayca çıkartılıp takılabilir. Böylelikle kullanım sonrasında temizliği gerçekleştirilebilir. Tekrar kullanım için hazır halde ve tertemiz şekilde saklanması mümkündür.

Mikser Fiyatları

Yemekler, tatlılar ve daha birçok yiyeceğin hazırlanmasında kullanılan bu ürünler, uygun fiyat aralıklarında sizlere sunulur. Sayfamızda yer alan tüm mikser modelleri, olabilecek en indirimli fiyatlarda müşterilerle buluşturulur.

Mutfağınızdaki diğer küçük ev aletleri ile renkleri ve tasarımları uyum gösteren mikser modelleri almak isterseniz, sayfamızdaki kategoriden bunu başarabilirsiniz. Kırmızı ve rose gold gibi sevilerek tercih edilen renk alternatifleri, bu küçük ev aletlerinde sizlere sunulur. Mutfaklarında renk uyumunu yakalamak isteyenler için sunulan bu seçenekler, harika görünümler ortaya koyar. İstediğiniz ürünü online alışveriş sepetinize eklemeden önce ürün fotoğraflarına göz atabilir, renkler arasından seçiminizi yapabilirsiniz.

Karıştırıcı görevi üstlenen bu küçük ev aletlerinin kullanım sürecini konforlu kılan ek özellikleri bulunur. İlk bakışta göze çarpmayan bu özellikleri, bir araya geldiğinde harika bir deneyim yaratır. Mutfak tezgâhı gibi normal şartlar altında kaygan özellik gösteren yüzeylerde bile rahatça kullanılması için eklenmiş, yapışkanlı kaymak ayakları bulunur. Bu sabitleyici tasarım ayrıntısı olmasaydı, aletler çalıştığında motor gücü nedeniyle hareket etmesi ve kayması mümkün olurdu. Yerinin hafifçe değişmesinden tezgâhtan düşüp dökülmesine kadar çok çeşitli sorunlara yol açabilirdi. Ürünlere eklenmiş küçük bir tasarım ayrıntısı ile tüm bu sorunların önüne geçilmiştir. Çalıştırıldığı anda sabit kalan tasarımları ile konforlu bir kullanım süreci elde edilir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.