Meyve Sıkacağı

Sıralama seçin
Görünüm :

Taze narenciyelerin en sevilen tüketim şekillerinden birisi olan meyve suyu yapımında kullanabileceğiniz cihazlar, sayfamızdaki ürün kategorisinde sizlerle buluşturulur. Pratik bir kullanım sürecine sahip bu cihazlar yardımıyla, istediğiniz miktarda meyvenin suyunu çıkartabilir, taze şekilde servis edilmesini sağlayabilirsiniz. Meyve sıkacağı, portakal, mandalina ve greyfurt gibi narenciyelerin hızlı şekilde sıkılmasına yardımcı olan bir tasarıma sahiptir.

Pratik kullanım sürecini sağlayan kaliteli materyal seçimi, meyve sıkacağı modellerinin uzun süreli bir kullanım sunmasını da sağlar. Paslanmaz dış gövdesi, sudan ve nemden etkilenmesini engeller. Kolayca silinerek temizlenebilir ve ilk günkü halinin korunması sağlanabilir. Paslanmaz çelik filtre, bu kalitenin ve dayanıklı yapının devam ettiği parçalarından birisidir. Kolayca çıkartılıp takılabilen parçalara sahip olan sıkacaklar, bu şekilde temizlik kolaylığı sağlar. Düzenli temizliğinin yapılması, sıkacakların kullanım ömrünü uzatır. Meyve sularının hijyenik bir cihaz içerisinde hazırlanmasını garantiler.

Arçelik Meyve Sıkacakları Fiyatları

Kahvaltı sofralarına tat katacak meyve sularına ulaşmayı kolaylaştıran uygun fiyat aralıkları, sayfamızdaki kategoride yer alır. Meyve sıkacağı kategorisine özel sunulan kampanya fırsatlarını takip ederek bu fiyat aralıklarından yararlanabilir, online alışveriş sürecinizi hızla tamamlayabilirsiniz. Evinizin konforundan ayrılmanıza gerek kalmadan teslim alacağınız sıkacaklar, kullanıma hazır haldedir. Meyve suları oluşturmaya başlayarak bu cihazların beraberinde getirdikleri tüm faydalardan yararlanabilirsiniz.

Kullanılmadığı anlarda kolayca kaldırabilmesi için parçalara ayrılabilir ve temizlenebilir. Temizlendikten sonra ister parçaları birleştirilerek ister ayrı halde saklanabilir. Fazla yer kaplamamasını sağlayan özelliklerinden birisi, kablo sarma yuvasının bulunmasıdır. Prize kolayca yetişmenizi sağlayan uzun kablosu kullanılmadığı anlarda, sarılarak yuvasına kaldırılabilir. Böylelikle etrafa dolanması, fazla yer kaplaması ve kablonun hasar görmesi engellenmiş olur.

Katı Meyve Sıkacağı Modelleri

Meyve sıkacağı, katı meyveler olan narenciyelerin suyunu kolaylıkla çıkartır. Narenciyelerin boyutları büyük bir çeşitlilik gösterdiğinden, cihazla birlikte gelen parçalar da bu çeşitliliğe ayak uyduracak şekildedir. Meyve sıkacağı ile birlikte, büyük ve küçük sıkma topu gönderilir. Böylelikle suyu çıkartılacak olan narenciyenin boyutları hangisine uygun ise, bu parça takılarak sıkma işlemi yapılır. Uygun boyutlardaki parçaların kullanılması, narenciye içerisindeki suyun, olabilecek en fazla şekilde çıkartılmasına yardımcı olur. Meyvelerden maksimum verimin elde edilmesini sağlayan etkili bir çalışma sürecine sahiptir.

Kategorimizde sizlerle buluşturulan meyve sıkacağı modelleri, kullanım süreci boyunca konfor sağlaması için birçok özelliğe sahiptir. Cihazlarda yer alan ve pratik bir sıkma süreci sağlayan musluklar, bunlardan birsidir. Cihazın orta hizasındaki musluklar, açılıp kapatılabilir. Direkt olarak bardak içerisine meyve suyu sıkılacağı zaman açık konuma getirilebilir. Cihazın yanında bardak olmadığında kapatılarak damlama veya sızmaların önüne geçilir. Meyve suyunun ziyan olmasını engelleyen bu sistem oldukça pratiktir.

Taze meyve sularının kolay bir şekilde elde edilmesini sağlayan cihazlar, 85 wattlık motor gücü ile çalışır. Çalışma güçleri, cihazlardan maksimum verimin ve minimum enerji harcamasının elde edilmesi için özel olarak belirlenmiştir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.