Sıralama seçin
Görünüm :
1 2 3 .... 6 7 8

Küçük Ev Aletleri

Günlük hayatta farkında bile olmadan sürekli olarak kullanılan küçük ev aletleri, mutfakların ayrılmaz parçalarından birisidir. Eşyamburada olarak sizlerle buluşturduğumuz bu ürün kategorisi içerisinde çok farklı aletler yer almaktadır. Kategorimizde; tost makinesi, su ısıtıcı ve çay makinesi gibi ürün seçenekleri mevcuttur.

Mutfağınızın dekorasyonuna ve kişisel zevkinize uygun tasarımdaki aletlere ulaşabilmeniz için farklı renk seçenekleri sayfamızda bulunur. Tost makinelerinde sunulan renk seçeneklerinden bazıları; kırmızı, rose gold ve siyahtır. Çay makinelerinde ise, pembe, mavi, siyah, kırmızı, beyaz ve metalik gri gibi seçeneler vardır. Kategorideki tüm ürünleri sıralayarak her birinin tasarım alternatiflerini görebilir, aralarından istediğiniz ürünü kısa dakikalar içerisinde bulabilirsiniz.

Küçük Ev Aletleri Fiyatları

Küçük ev aletleri kategorisinin fiyat aralıkları, ürünün türüne bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Her ürün tipinde sunulan kampanyalar, indirimler ve fırsatlar bulunmaktadır. Eşyamburada alışveriş olanaklarından faydalanarak işlemlerinizi tamamlamak oldukça kolaydır.

Çay makineleri arasında, delik kapasitesi ve su ısıtıcı kapasitesi farklılık gösteren modeller bulunmaktadır. Makinenin kullanacağı yaşam alanını paylaşan birey sayısı ve çay içme sıklığı gibi faktörler göz önünde bulundurularak farklı boyutlardaki makineler arasından seçim yapılabilir. Çay makinelerinin fiyat aralıkları, bu boyut bilgilerine bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

Küçük ev aletleri arasında bulunan tost makinelerinin boyutları, tek seferde ne kadar çok tost yapılabileceği veya yiyecek ısıtılabileceğini değiştirmektedir. Ürünlerin fiyat aralıkları ise, bu boyutlara bağlı olarak farklılık gösterebilmektedir. Birbirinden farklı tasarım özelliklerindeki tost makinelerine ve uygun fiyat aralıklarına bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Tüm seçeneklerinize göz atarak aralarından mutfağınıza ideal bir ekleme olanı bulabilirsiniz. 

En İyi Küçük Ev Aletleri

Markanın yüksek teknolojisi ve kalitesiyle üretilen küçük ev aletlerinden birisi, çay makineleridir. Darbelerde ve olası kazalarda kırılmaya karşı dayanıklılık gösteren materyallerden üretilmiştir. Bazı ürün modellerinde bulabileceğiniz su seviyesi göstergesi, kullanım süreci boyunca büyük bir kolaylık sağlamaktadır. Kullanım sürecini daha güvenli hale getiren detaylarından birisi, otomatik kapanma özelliğidir. Bu özellik sayesinde sürekli olarak çay makinesinin durumunu takip etmeniz gerekmez. İstenilen noktaya ulaştığında gerekli düzenlemeler otomatik olarak yapılmaktadır. Dünyaca ünlü marka tarafından sizler için hazırlanan çay makinelerinin yüksek kapasitesi, kalabalık ailelerin ve misafirlerin geldiği günlerin bile ihtiyaçlarını karşılamaktadır. 

Izgara yapabilme özelliği gibi çeşitli tasarım detaylarıyla kullanım sürecini çeşitlendiren tost makinesi modelleri, sayfamızda yer almaktadır. Küçük ev aletleri kategorimizin sevilen bir parçası olan tost makineleri, özel yağ toplama haznesi, üst kapağı 90 ve 180 derece açık konumlandırılabilme gibi çeşitli özellikler sunmaktadır. Bazı ürün modellerinin boyutları, 6 dilim tost kapasitesine sahip olacak kadar büyüktür. Farklı boyut alternatiflerine sahip tost makineleri arasından kullanım ihtiyaçlarınızı karşılayacak olana ulaşabilirsiniz. Sayfamızdaki küçük ev aletleri kategorisinden beğendiklerinizi sepetinize ekleyebilir, markanın yüksek kalite standartlarını ilk elden deneyimleyebilirsiniz.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.