Sıralama seçin
Görünüm :

Klima

Yaşam alanlarının hava koşullarının ideal koşullarda tutulmasına yardımcı olan çeşitli klima modelleri sayfamızda yer almaktadır. Bu modeller, yaşam alanın boyutları, kullanım ihtiyaçları ve çevre koşullarına bağlı olarak seçim yapabilmeniz için geniş bir yelpazede sunulmaktadır.

Eşyamburada olarak sizlerle buluşturduğumuz ürün seçenekleri, duvar tipi, salon tipi ve mobil portatif şeklinde alt kategorilere ayrılmaktadır. Tasarım özelliklerini tamamıyla değiştiren bu kategoriler, kendilerine has faydalara ve özelliklere sahiptir. Tüm klima modellerini sıralayarak farklı seçenekleri görebilir, aralarından kullanım alanınız için ideal olanı seçebilirsiniz.

Klima Fiyatları

Sayfamızda bulunan klima modellerinin fiyat aralıkları; enerji sınıfına, ürün boyutlarına ve çalışma gücüne bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Eşyamburada olarak sizler için hazırladığımız kampanyalar, olabilecek en uygun fiyat aralıklarıyla alışveriş sürecinizi tamamlamanıza yardımcı olacaktır. Bu kategoriden istediğiniz ürünü alarak kışın soğuklarına ve yazın sıcaklarına karşı koymayı başarabilirsiniz.

Ürün modellerimiz, evlerin yanı sıra, ofisler, iş yerleri, restoranlar, kafeler, alışveriş merkezleri ve kütüphaneler gibi alanlarda da tercih edilebilmektedir. Ürünlerin takılacağı veya yerleştirileceği alanın büyüklüğüne bağlı olarak seçilecek model değişmekle birlikte, uygun bir seçeneğe kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Tasarım özellikleri arasında değişiklik gösteren ayrıntılardan birisi, renkleridir. Şık tasarımlara sahip klimalar, siyah, gri ve beyaz gibi renk alternatiflerine sahiptir. Ürünü yerleştireceğiniz yaşam alanının dekorasyonuna bağlı olarak bu renkler arasından seçiminizi yapabilirsiniz.

Rahat uyku programı, kolay çıkarılabilir filtre enerji kontrol, temizleme fonksiyonu, nemi arındırma özellikleri, hızlı soğutma ve hızlı ısıtma, ürünlerde bulabileceğiniz genel özellikler arasındadır. Ürünlerin kendi sayfalarında bu özelliklerin yanı sıra daha birçok detay bulunmaktadır. Kullanım süreci boyunca sağlanan faydalar ve sunulan özellikler hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz, ürünlerin kendi sayfalarını ziyaret edebilirsiniz.

Klima Çeşitleri

Sessiz çalışma özellikleri sayesinde, çalışma süreci boyunca herhangi bir rahatsızlık yaratmayan klima çeşitleri bu kategoride yer almaktadır. Markanın sunduğu ürünlerin tasarımlarının her bir ayrıntısı, kullanım süreci daha konforlu hale getirmek amaçlanarak eklenmiştir.

Klima kontrolünden sıcaklık derecesini, sıcak- soğuk özelliklerini ve diğer detaylarını ayarlayacağınız hava akımı, dengeli bir şekilde aktarılacaktır. Hava akımının sabit bir şekilde dağılmasını seçebileceğiniz gibi yukarı- aşağı hava kontrolleri de bulunmaktadır. Zamanlama özellikleri, isteğe bağlı süreler içerisinde çalışıp durmasını sağlamaktadır. Fan hızlarının çoklu kademesi, ihtiyaca bağlı olarak ayarlama yapma olanağı sunmaktadır. Elektrik kesintileri yaşanma durumunla bile, bu ürünler elektrik geldiğinde otomatik olarak çalışmaya devam etmektedir. Bunlar gibi birçok ufak özellikleri bir araya gelerek markanın kullanıcı dostu kullanım sürecini oluşturmaktadır.

Sayfamızdaki ürünleri istediğiniz kriterlere uygun olarak sıralayıp farklı seçenekleri görebilirsiniz. Sürekli olarak yenilenen kategorimiz sayesinde, markanın son çıkan modellerine ayak uydurabilir, yepyeni teknolojik özelliklere sahip olabilirsiniz. Duvar tipi, salon tipi ve portatif modeller arasından kullanım ihtiyaçlarınızı karşılayan tasarımdaki ürünü seçebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.