Kıyma Makinesi

Sıralama seçin
Görünüm :

Pratik kullanım süreci, hızlı performansı ve ev konforundan tüm et kıyma işlemlerini halletme imkânı ile sevilerek tercih edilen ürünler arasında, kıyma makinesi yer alır. Profesyonel amaçlardan çok evlerde bireysel kullanım için ideal özellik gösteren makine modelleri sayfamızdaki kategoride yer alır. Bu ürünler sayesinde kasaplara gitmeye gerek kalmadan mutfaklarda et kıyma işlemleri gerçekleştirilebilir. Basit mekanizması ile herkes tarafından kolayca kullanılabilen makine modelleri kategorimizde sunulur. Kullanım sürecini etkili ve güvenli kılmak için eklenmiş çok çeşitli özellikleri bulunur. Etlerin kıyma işlemi gerçekleştirilirken güçlü bıçaklar ve yüksek bir motor gücü çalışır. Bu nedenle güvenlik önlemlerinin yer aldığı bir makine seçimi büyük önem arz eder. Sayfamızdan yapacağınız bir alışveriş ile bu güvenlik önlemlerine ve hızlı bir et kıyma sürecine ulaşabilirsiniz.

Arçelik Kıyma Makinesi Fiyatları

Makinenin bıçakları içerisinden yüksek bir basınç ile geçirilen et kıyılarak çıkar. Çıkan et, makine ile birlikte gelen ek tepsi üzerine dökülür ve kıyma işlemi tamamlanana kadar burada birikir. Basit çalışma mekanizması, kıyma makinesi ürünlerini, herkesin mutfaklarında isteyeceği parçalar haline getirir. Kategorimizde sizlere sunulan uygun fiyat aralıkları, bu makinelerin getirdiği tüm özellikleri isteyenler için kolaylık sağlar. Kampanya fırsatları ile Arçelik’in kıyma makinesi modellerine ulaşmak, sayfamızdan mümkündür. Teknik ve tasarım özelliklerini beğendiğiniz makineleri online alışveriş sepetinize ekleyebilirsiniz. Uygun fiyat aralıklarından faydalanarak güvenli ödeme adımlarını kısa bir sürede tamamlayabilirsiniz.

Et kıyma işlemlerinin evlerdeki mutfaklarda gerçekleştirilmek istenmesi, giderek yaygınlaşan bir durumdur. Bu isteğin temel nedeni ise, hijyen ve zaman tasarrufudur. Mutfaklarınıza alacağınız bu ürünler ile temizliğini kendiniz yaptığınız makineler içerisinde, hijyenik koşullar altında etin kıyılması mümkündür. Makinelerin parçaları, temizlik sürecini kolaylaştıracak şekilde tasarlanmıştır. Yemeklerde kullanılan kıyılmış etin yüksek hijyen standartlarına uygun bir ortamda hazırlandığını bilmek büyük bir rahatlık sağlar. Diğer faydalarından birisi ise, etin kıyılması için götürülmesi ve kasapta sıra bekleme sırasında kaybedilen zamanının ortadan kalkmasıdır. Bu zaman kaybı, mutfakta kısa dakikalar içerisinde tamamlanan et kıyma işlemi ile engellenir.

Et Kıyma Makinesi Modelleri

Et kıyma makinesi modellerini mutfak içerisinde istediğiniz yere kolayca taşıyabilmeniz için hazırlanmış ağırlıkları bulunur. Kolayca kaldırılıp hareket ettirilebilen ağırlıkları ile kullanım süreci daha da konforlu kılınır. Paslanmaz çelikten yapılmış bıçak sisteminin temizliği oldukça kolay bir şekilde tamamlanır. Makine iç temizliği ile ilgili detaylar ürünler ile birlikte müşterilere sunulur.

Kıyma makinesinin motor gücü, et kıyma sırasında hiçbir duraksama ile karşılaşmamanız için özel olarak hazırlanır. Yüksek motor gücüne rağmen, çalıştığı süre boyunca enerji tasarrufu yapmanıza yardımcı olur. Makinelerin her bir ayrıntısı, ürünleri daha konforlu ve daha faydalı hale getirmek için eklenir. Dakikada kıyma çekme kapasiteleri değişiklik gösterebilen ürünler, kategorimizde yer alır. Makineler arasından seçiminizi yapmadan önce bu özelliklerine göz atabilir, kullanım ihtiyaçlarınızı karşılayan kıyma çekme kapasitesini sunan ürünü, alışveriş sepetinize ekleyebilirsiniz.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.