Kettle ve Su Isıtıcı

Sıralama seçin
Görünüm :

Suların az bir enerji harcaması ile hızlı bir şekilde kaynatılmasına yardımcı olan kettle ve su ısıtıcı modelleri, farklı özellikler sunan ürün alternatifleri ile sayfamızda yer alır. Kategorimizde yer alan su ısıtıcıları arasından, bulunduğunuz yaşam alanının kullanım ihtiyaçlarını karşılayacak bir seçeneğe, kolayca ulaşabilirsiniz.

Kettle ve su ısıtıcı ürünlerinin tasarımları iki temel parçadan oluşur. Bunlardan birincisi, elektrik ile bağlantısı bulunan taban kısmıdır. Asıl suyu ısıtma işlemini gerçekleştiren bu kısım, su haznesinin oturtulduğu bir tabanlık görevi üstlenir. Kablosu yardımıyla kolaylıkla prizle bağlantısı sağlanabilir. Kullanılmadığı anlarda kolayca kaldırılabilmesi için kablo sarabilme özelliği bulunan modeller, sayfamızda mevcuttur. Su haznesi kısmı ise, geniş hacimlere sahip asıl kısmıdır. Üstündeki kapak sayesinde kolayca açılıp kapatabilen bu kısım içerisine, ihtiyaç duyduğunuz miktarda suyu doldurabilirsiniz. Su ısıtıcının çalışabilmesi için doldurulması gereken minimum düzeyde bir su miktarı bulunduğunu göz önünde bulundurmanız gerekir. İçerisinde hiç su olmadan veya yeterli su bulunmadan çalışan cihazlar, otomatik olarak kapanmasını sağlayan bir termostat sistemine sahiptir. Olası kazaların ve fazla ısınmaların önüne geçen bu detay, büyük kolaylıklar sağlar.

Arçelik Kettle Fiyatları

Kettle ve su ısıtıcı fiyat aralıkları, ürünlerin temel bir özelliğine bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Plastik dış yüzeyli olanlar ve çelik dış yüzeyli olanlar, bu özelliklerine göre belirlenmiş fiyat aralıklarına sahiptir. Tercihinizi hangi materyale sahip kettle ve su ısıtıcıdan yana kullanırsanız kullanın yüksek kaliteye indirimli fiyatlar ile ulaşmanın mutluluğunu yaşayabilirsiniz. Dış yüzeyi dayanıklı plastikten olan ürün modellerinde beyaz, siyah ve kırmızı renk seçeneklerini bulabilirsiniz. Mutfakların dekorasyonuna en uygun özellikteki rengi tercih ederek kettleınız ile harika sonuçlar elde edebilirsiniz.

Su Isıtıcısı Modelleri

Geniş su doldurma haznelerine sahip olan kettle ve su ısıtıcı modelleri, tek seferde ihtiyaçlarınızı karşılayacak miktarda kaynamış suya ulaşmanızı kolaylaştırır. Zamandan tasarruf etmenizi sağlayan bu geniş hacimler, 1,7- 1,8 litre su hacmi olarak değişiklik gösterir. Kategorimizden beğendiğiniz kettle ve su ısıtıcı modellerinin kendi sayfalarını ziyaret ederek su haznesi kapasitelerinin tam değerlerine ulaşabilirsiniz.

Kettle ve su ısıtıcı ürünlerinin, mutfakların temel küçük ev eşyalarından birisi olmasının nedeni, su kaynadığı anda bunu anlayan termostat sisteminin bulunmasıdır. Su istenilen sıcaklığa ulaştığında kaynama başlar ve termostat sistemi bunu algılayarak elektrik bağlantısını keser. Su kaynarken başında beklene derdini ortadan kaldıran otomatik kapanma özelliği, suyun fazla ısınması sonucu gelişebilecek kazaların önüne geçer. İdeal noktaya ulaştığında ısıtma sürecini durdurur ve suyun sıcaklığının istenilen noktada kalmasını sağlar.

Kategorimizdeki su ısıtıcıları, 2000- 2400 wattlık bir ısıtma gücü ile çalışır. Bu yüksek değer sayesinde, hazne içerisine yerleştirilmiş su miktarının hızlı ve etkili bir şekilde ısıtılmasını gerçekleştirir. İki litreye yakın miktarda suyun kaynamasının oldukça hızlı bir şekilde gerçekleşmesi, zamandan tasarruf etmenize yardımcı olur. Ayrıca su ısıtıcıları yüksek bir güçle ve hızlı bir şekilde çalışmasına rağmen, minimum düzeyde enerji harcaması yaparak bu alanda da tasarruf etmenizi saplar.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.