Karıştırıcı ve Doğrayıcı

Sıralama seçin
Görünüm :
1 2

Haznesine yerleştirilen yiyeceklerin kontrollü bir şekilde doğranmasını sağlayan karıştırıcı & doğrayıcı ürünleri sizlere sunulmaktadır. Bu ürünler, normal şartlar altında, uzun dakikalar ve hatta saatler sürecek işlerin, hızlı bir şekilde tamamlanmasını sağlamaktadır. Pratik kullanımı, el yormayan tasarımı ve tüm işlemleri hızlandırması, karıştırıcı & doğrayıcıları, herkesin mutfağında isteyeceği ürünlerinden birisi kılmaktadır.

Tek tuşla basit şekilde kontrol edilen bu ürünler, yemek, içecek veya tatlı yaparken kullanılabilmektedir. Mutfakta yapılan her işlemde kullanılan temel unsurlardan birisi haline gelmiştir. Haznelerinin geniş kapasitesi, tek bir çalışma süreci ile büyük miktarlarda yiyeceğin işlemden geçmesini sağlamaktadır. Sayfamızda yer alan her bir karıştırıcı & doğrayıcı modelinin hazne kapasitesi gibi detayları, ürünlerin kendi sayfalarında belirtilmiştir. Vazgeçilmez mutfak eşyalarınız arasında yerini alacak bu ürünlere, internet üzerinden alışveriş konforuyla sahip olabilirsiniz. Doğrayıcı modelleri arasından tercihinizi yapmadan önce, kendi sayfalarından özelliklerine ulaşabilirsiniz.

Arçelik Karıştırıcı

Karıştırıcı & doğrayıcı kategorimizde, farklı başlıklar ile birlikte gelen set ürünleri yer almaktadır. Karıştırıcıların başlıkları, yapılacak işleme göre belirlenerek olabilecek en ideal sonuçlar elde edilmektedir. Çırpma aparatları arasında, sarmal tasarımlı karıştırıcı ve hamur kancası bulunmaktadır.

Çalışma süreçleri boyunca, karıştırıcı & doğrayıcı ürünleri, hız kademeleri ile kontrol edilmektedir. Karıştırılması gereken yiyeceğin miktarına ve yoğunluğuna bağlı olarak bu hız kademeleri seçilebilmektedir. Turbo özelliği, en yoğun ve en zorlu yiyeceklerin bile karıştırılmasını gerçekleştirir. Homojen ve eşit şekilde dağılmış karışımlar elde edilir.

Karıştırıcı & doğrayıcı modellerindeki çırpma aparatları ve haznesi kolayca çıkartılmaktadır. Birbirinden ayrılan parçalar, kullanım zamanında birleştirilmektedir. Ürün parçalarının kolayca çıkartılabiliyor olması, temizlik sürecini konforlu kılmaktadır. Haznesi gibi aparatları, bulaşık makinesine koyulabilir.

Doğrayıcı Ürünleri

Parçalama bıçağının, karıştırıcı & doğrayıcı ürünlerinin motoru yardımıyla hızlı şekilde dönmesi gerekli işlemi gerçekleştirmektedir. Markanın sizlerle buluşturduğu ürün modellerinde, bıçaklar, paslanmaz çelikten yapılmıştır. Bu materyal hem dayanıklı özellik göstermelerini sağlamakta hem de genel kullanım süresini arttırmaktadır. Karıştırıcı & doğrayıcı modellerinin yüksek performansından uzun bir süre yararlanmanızı mümkün kılmaktadır.

Güvenlik kilitleri ve bıçakların cilde değmesini engelleyen tasarımları ile ürünlerin kullanım süreçleri olabilecek en güvenli hale getirilmiştir. Çalışma süreci boyunca hazne içerisinde yer alan bıçaklar, kolayca ayırılan aparatlar ile temizlenebilir. Ürün modellerini güvenli kılan daha birçok tasarım ayrıntısı bulunur.

Eşyamburada olarak sizlerle buluşturduğumuz ürünleri sıralayarak karıştırıcı modellerini görebilirsiniz. Doğrayıcı tasarımlarına göz atarak aralarından kullanım ihtiyaçlarınızı karşılayacak seçenekleri belirleyebilirsiniz. İndirim fırsatları ile sunduğumuz bu ürünler arasından bütçeniz dahilinde bir alışverişi tamamlayabilirsiniz.

Genel doğrama işlemlerini gerçekleştiren ürünlerin yanı sıra, özel bir işlem için tasarlanmış modeller de bulunmaktadır. Sizlere sunduğumuz ürün kategorisinde, kıyma makinesi mevcuttur. Bu makineler, etin parçalanması ve istenilen incelikte itilmesi işlemini gerçekleştirmektedir. Profesyonel kullanımın yanı sıra evlerde kişisel kullanım için de uygun özellikleri sunan ürünlerdir. Basit tasarımı ve kolay talimatları, herkesin öğrenebileceği bir kullanım süreci sağlamaktadır. Sayfamızda diğer doğrayıcı modellerinin yanı sıra, bu makineye de ulaşabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.