Kahve Makinesi

Sıralama seçin
Görünüm :

Türk kahvesi pişirme sürecinde size destek olacak ve nefis kahveler elde etmenizi sağlayacak kahve makinesi ürünleri, kategorimizde yer alır. İstenilen tadın ve kıvamın tutturulmasına yardımcı olan bu makineler otomatik olarak pişirme sağlar. Gerekli unsurlar kahve makinesi içerisine yerleştirilip başlatma tuşuna basıldığında, kahve hazır olana kadar çalışmaya devam eder. Kahve piştiğinde ise otomatik olarak kapanarak enerji tasarrufu yapılmasına yardımcı olur. Makinelerin üzerinde yer alan basit kontrol paneli sayesinde tek tuşla kullanım sağlanır.

Kategorimizde bulunan kahve makineleri işlevsel özelliklerinin yanı sıra, estetik açıdan da oldukça hoş tasarımlara sahiptir. Mutfakların baş köşelerine yerleştirilen bu makinelerin, kırmızı, siyah, rose gold, azura, turkuaz ve lavanta renk seçenekleri bulunur. Kategorimizdeki ürün fotoğraflarından renklerin makine üzerindeki duruşunu görebilir, aralarından mutfağınıza en uyumlu olanı seçebilirsiniz. 

Arçelik Kahve Makinesi Modelleri

Geniş hazneye sahip kahve makineleri, tek seferde dört fincan kahvenin pişirilmesini gerçekleştirir. Bu makineler ile misafirlerinize Türk kahvesi servisleri yapabilir veya sadece kendinize nefis bir kahve pişirebilirsiniz. İstenilen miktarda kahvenin, kolay şekilde ve tek seferde pişirebilmesi, makinenin sevilen özellikleri arasındadır.

Pişirme süreci boyunca devreye giren taşma önleyici sensör, kahvelerin hiçbir sorunla karşılaşmadan hazırlanmasını sağlar. Otomatik çalışma süreci ve taşma önleyici sensör sayesinde, makinenin başında beklemenize gerek kalmaz. Kullanım sürecini daha güvenli hale getiren özelliklerinden bir diğeri, makine haznesi susuz kaldığında otomatik olarak kapanmasıdır. Tüm bu özellikler bir araya geldiğinde minimum eforla harika kahveler pişirebileceğiniz makineler ortaya çıkar. Siz başka işlerinizle ilgilenirken kahve makinesi, tüm pişirme işlemini gerçekleştirebilir.

Kahve Makinesi Fiyatları

400 wattlık bir çalışma gücüne sahip olan makine, düşük enerji tüketimi ile tasarruf etmenizi sağlar. Tek seferde dört fincan kadar kahvenin pişirilmesini sağlaması da bu tasarrufa katkıda bulunur. İşlevsel, kullanımı kolay ve faydalı özellikleri bulunan kahve makinesi, indirimli fiyat aralıkları ile sayfamızda yer alır. Kategorimizde sunulan kampanya fırsatlarını takip ederek kahve makinesi alabilirsiniz. Paslanmaz özellik gösteren çelik cezvede pişecek nefis Türk kahveleri için ilk adımı atabilirsiniz.

Makine içerisinde yer alan özel teknoloji, otomatik özellikleri ile Türk kahvesinin tadını, kıvamını ve kendine has aromasını korur. Köz tadında kahvelerin pişirilmesini sağlar. Düşük sıcaklıklar ile yavaşça pişirilen kahve çekirdeği, tadını tam olarak ortaya çıkartır. Cezve içerisinde kahve ve suyun eklenerek karıştırılması, pişirme süreci için yapmanız gereke tek işlemdir. Bu noktada, kahve içecek bireylerin tercihine bağlı olarak şeker ilavesi de gerçekleştirilir. Makinenin fişini prize taktığınızda sesli bir uyarı ve ışığın yanı sönmesi ile karşılaşırsınız. Kullanım sürecinin farklı noktalarında çıkan bu uyarılar, büyük kolaylık sağlar. Kırmızı ışık Türk kahvesi pişerken, yeşil ışık ise kahveler hazır olduğunda yanar. Kahvenin hazır olduğunu kolayca anlamanız için beş kez sesli uyarı da verir. Mutfaktan çıkıp başka bir odaya geçseniz bile bu sesli uyarıyı duyduğunuzda Türk kahvesinin hazır olduğunu anlayabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.