Sıralama seçin
Görünüm :

Kahvaltı Takımları

Sabahları aile ve arkadaşlarla geçirilen değerli dakikalara eşlik eden kahvaltı takımları, zarif tasarım seçenekleriyle sizlere sunulmaktadır. Tarz ve renk skalası açısından büyük bir çeşitlilik gösteren seçenekler, ürün yelpazemizde yer almaktadır. Bu ürünler arasında siyah, mavi, beyaz, kırmızı ve pembe gibi çok farklı tonların uyum içerisinde bir araya getirildiği desenler mevcuttur.

Geniş renk ve tasarım yelpazesi arasından yapacağınız seçimi, evinizin genel dekorasyonunu ve kişisel tercihlerinizi göz önünde bulundurarak gerçekleştirebilirsiniz. Kahvaltı takımları, ağırladığınız misafirlere ve masadaki kişi sayısına bağlı sunumu yapabilmeniz için birçok sayıda parça içermektedir. Eşyamburada olarak sizlerle buluşturduğumuz setler arasında, 26, 30, 32 ve 34 parçaları alternatifler bulunur. Tüm ürünleri sıralayarak parça sayıları ve set içerikleri hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz. 

Kahvaltı Takımı Modelleri

Kahvaltı takımları içerisinde bulabileceğiniz temel parçalardan bazıları, servis tabakları, kayık tabaklar, reçellik, şekerlik, biberlik, tuzluk, çay kaşıkları, çay fincanları ve çay tabaklarıdır. Daha kapsamlı kahvaltı takımları içerisinde sütlük takımı ve peçetelik gibi parçalar da yer almaktadır. Kullanım ihtiyaçlarınız ve isteklerinize bağlı olarak farklı parçalar sunan bu setler arasından seçiminizi yapabilirsiniz. Gündelik kullanım için ideal 6 kişilik setlere göz atabilirsiniz. Ürünlerin kendi sayfalarında set içerikleri ile ilgili kapsamlı bilgiler yer almaktadır. Bu bilgilere, parçaların tam listesi ve tabakların boyutu gibi bilgiler de dahildir. Takım modelleri arasından seçiminizi yapmadan önce bu bilgilere göz atarak aklınızdaki soru işaretlerinin cevaplarına ulaşabilirsiniz.

Eşyamburada olarak sizlere sunduğumuz ürünler, fotoğrafları ile birlikte sayfamızda yer almaktadır. Kahvaltı takım modelleri arasından seçiminizi yaparken bu fotoğraflara göz atabilir, estetik duruşunu sevdiğiniz seti tercih edebilirsiniz. Böylelikle sadece işlevsel özelliklerinden değil, dekoratif ayrıntılarından da faydalanabileceğiniz ürünler elde edebilirsiniz.

Kahvaltı Takımı Fiyatları

Kahvaltı takımları fiyat aralıkları, set kapsamına bağlı olarak değişiklik göstermektedir. İhtiyaçlarınızı karşılayacak parçaları sunan seti bulduktan sonra uygun fiyat aralıklarından faydalanarak işlemlerinizi tamamlamak oldukça kolay olacaktır. Kahvaltınızı taçlandıracak ürünleri, Eşyamburada kampanyaları ve alışveriş fırsatları ile sunmaktayız. Bu indirimlerden yararlanarak bütçenize uygun kahvaltı takımları alabilirsiniz.

Saf bir duruşa sahip ürünler isterseniz sade beyaz ürün tasarımlarımıza göz atabilirsiniz. Bu setlerde, tabakların şekilleri ve boyutları değişiklik göstermektedir. Bu saf görünüme biraz hareketlilik katılmasını isterseniz beyaz arka plan üzerine minimalist desenlerin yer aldığı setlere ulaşabilirsiniz. Beyaz üzerine yumuşak bir pembe veya açık bir mavinin bulunduğu tasarımlar, sevilerek tercih edilmektedir. Desenli görünümleri sevenler için siyah- beyaz geçişlerin yer aldığı farklı tasarım alternatifleri sayfamızda mevcuttur. Oldukça dinamik bir tarz sergileyen bu setler, modern dekorasyonlara uyum sağlamaktadır. Tüm bu kahvaltı takımı tasarımlarına ve çok daha fazlasına sayfamızda bulabilirsiniz. Eşyamburada alışveriş konforu ve indirimli fiyat fırsatları ile istediğiniz ürünlere hemen sahip olabilirsiniz.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.