Hava Temizleme

Sıralama seçin
Görünüm :

Yaşam alanlarının hava kalitesi üzerinde dikkat çekici değişiklikler yaratan hava temizleme ürünleri, Arçelik farkıyla ile sizlere sunulur.  Hava temizleme cihazları, farklı genişliklerdeki odalarda havanın kalitesinin arttırılmasına destek sağlar. Cihazların çalışma güçleri, etkili oldukları oda genişliklerinde değişiklik görülmesine neden olur. 

Kategorimizden ulaşabileceğiniz cihazlar, havadaki tozun fitreden geçirilerek tutulmasına yardımcı olur. Tozun ve kirin arındırılması, havanın temizlenmesini sağlar. Havadaki polen benzeri unsurlar nedeniyle sürekli olarak alerji sorunu yaşayan hassas bireylerin konforunu arttırır. Havanın daha temiz olması, alerji ataklarını azaltır ve hatta engeller. Toz ve kirlerden arındırılmış bir hava, özellikle çocuklar için oldukça faydalıdır. Tüm bu özelliklerden yararlanmaya başlamak için tek yapmanız gereken sayfamızdaki ürünler arasından seçiminizi yapmak ve konforlu alışveriş sürecini tamamlamaktır.

Hava Temizleme Cihazı Fiyatları

Kırk metrekare gibi geniş alanların havasının temizlenmesine yardımcı olan cihazlara, uygun fiyat aralıkları ile sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Eşyamburada olarak sizlerle buluşturduğumuz hava temizleme cihazı fiyat aralıkları, internet üzerinden alışverişe özel kampanyalarla sunulur. İstediğiniz odaya yerleştireceğiniz bu cihazları, zamanlayıcıları yardımıyla çalıştırabilirsiniz. Zamanlayıcı ayarları, çalışma süreçlerinin daha konforlu ve pratik olmasını sağlar. Siz odada olmasanız bile çalışmaya devam etmesini ve ayarlanan zaman dolduğunda çalışmayı bırakmasını sağlayan mekanizması bulunur. Bir saat, dört saat ve sekiz saatlik zaman ayarları arasından, kullanım ihtiyaçlarınızı karşılayanı seçebilirsiniz. Ayarlanan süre dolmadan önce hava temizleme cihazlarını kapatmanız da mümkündür.

Zamanlayıcı özelliği gibi her bir imkânı ile kullanım süreci konforu sunan bu cihazların uygun fiyat aralıklarını sayfamızdan görüntüleyebilirsiniz. Hava kalitesini arttıran bu cihazların özellikleri hakkında merak ettiklerinize, ürünlerin kendi sayfalarından ulaşabilirsiniz.

Hava Temizleme Cihaz Çeşitleri

Hava temizleme cihaz çeşitleri, güçlü fanları yardımıyla havanın filtrelerden geçirilmesini sağlar. Küçük partiküllerin bile yakalanmasını sağlayan özel filtreleri bulunur. Bu filtrelerin etkili çalışma süreçleri, havayı arındırır. Filtreler, havadaki istenmeyen parçaları yakalayacak ve belli bir kullanım süreci sonunda kirlenecektir. Cihazların kolayca çıkan ön filtre parçaları, kirlenme sonrası temizliği kolay hale getirir. Düzenli filtre temizliğinin yapılması, cihazların sürekli olarak yüksek performansta çalışmasını sağlar ve kullanım ömürlerini de arttırır.

Kategorimizden ulaşabileceğiniz hava temizleme cihaz çeşitleri, çalışma süreci boyunca minimum düzeyde ses çıkartır. Ses düzeylerinin az olması, cihazlar çalışırken yaşanabilecek rahatsızlıkların önüne geçer. Çalışma sırasında motorun gösterdiği güce ve mevcut hava kalitesine bağlı olarak ses düzeylerinde ufak değişiklikler olabilir. Cihazların çalışırken ses düzeylerinin düşük seviyelerde olması, gece saatlerinde de rahatlıkla çalıştırılmalarını sağlar. Kontrol panellerinde, uyku modu da bulunur. Bu çalışma seçeneği, spesifik olarak gece saatlerinde hava kalitesini iyileştirmek için hazırlanmış bir modddur.

Arçelik tarafından sizler için özenle hazırlanmış olan bu cihaz çeşitleri, işlevsel özelliklerinin yanı sıra görünüşleri açısından da müşteri memnuniyetini toplamaktadır. Parlak renkleri ve estetik tasarımları, konulduğu tüm odalarda dekoratif bir parça niteliği kazanmasını sağlar. Temizlenmiş havanın, yaşam alanlarına dengeli şekilde dağıtılmasını sağlayan ve zarif tasarımları olan bu cihazlara internet üzerinden alışveriş süreciyle sahip olabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.