Flavel Soba

Sıralama seçin
Görünüm :

Dengeli ısıtma gücü sayesinde, özellikle kış aylarının, konforlu bir şekilde geçmesine yardımcı olan flavel soba modelleri, sayfamızdaki kategoride sizlerle buluşturulur. Ayaklı flavel sobalar, yerden yüksekliklerinin ayarlanabildiği tasarımlara sahiptir. Kısa flavel sobalar ise, ayakları olmadan direkt olarak zemine yerleştirilir. İki tasarım seçeneğinin de kendine özel faydaları ve çalışma süreçleri bulunur. Kategorimizde mevcut tüm sobalar, yaşam alanlarının sıcacık olmasına yardımcı olur. Soğuk havalarda ısıtma desteği sağlar. Evlerdeki havanın kalitesini ve konforunu yükseltir. Sayfamızda tüm soba tasarımlarını görebilir, aralarından kullanım ihtiyaçlarınızı tam olarak karşılayanı alışveriş sepetinize ekleyebilirsiniz.

Flavel Elektrikli Isıtıcı

Elektrikten aldığı gücü ısıya dönüştüren sobalar, maksimum sıcaklığı minimum enerji harcamasıyla verir. Elektrikten tasarruf etmek amaçlanarak oluşturulmuş iç mekanizmaları bulunur. Çalışma güçleri 1500 Watt’tan 2500 Watt’a kadar değişiklik gösteren elektrikli ısıtıcılar, sayfamızda yer alır. Bu güç miktarları, elektrikten aldıkları enerjinin bir ölçütü değerindedir. Daha geniş yaşam alanlarının ısıtılması için daha yüksek güce sahip elektrikli ısıtıcıların tercih edilmesi gerekir.

Sayfamızda yer alan flavel soba modelleri arasından seçiminizi yaparken yaşam alanınızın büyüklüğünü göz önünde bulundurmanız önerilir. Odanın, evin veya ısıtmak istediğiniz herhangi bir alanın boyutlarını karşılayabilecek elektrik gücüne sahip sobanın tercih edilmesi, en konforlu sonuçların elde edilmesini sağlayacaktır. Oda içerisinde ısının dengeli ve eşit şekilde yayılmasını, yaşam alanının her bir noktasının istenilen sıcaklığa ısıtılmasını sağlayacaktır.

Elektrikli ısıtıcıların özel çalışma mekanizmaları sadece kapalı alanlarda değil, açık alanlarda kullanımlarını da mümkün kılar. Balkon veya terasınıza yerleştirdiğiniz flavel soba yardımıyla açık havada vakit geçirirken ısınma ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Restoran ve kafelerin açık bölümlerinde de bu sobaların ısıtma desteğinden yararlanılır. Çevresinde oturan bireylerin soğuktan etkilenmesini engelleyen, etkili ısıtma güçleri bulunur. 

Arçelik Flavel Soba Modelleri

Soba modellerinin boyutları, kompakt tasarım özelliklerine sahip olacak şekilde hazırlanmıştır. Kompakt tasarım boyutları, ihtiyaç halinde flavel sobaların taşınmasını kolaylaştırır. Özellikle ayaksız olarak kullanılan kısa soba modelleri, taşıma konusunda büyük kolaylıklar sağlar. Kategorimizde yer alan Arçelik ürün modellerinin ağırlıkları da taşımaya elverişli olacak şekilde hazırlanmıştır.

Arçelik flavel soba modelleri, kullanım süreci boyunca etkili ve işlevsel özellikler gösterir. Bu özelliklerinin yanı sıra güvenli bir kullanım süreci de sunar. Elektrikle çalışan bu cihazlarda oluşabilecek kazaların önlenmesi için güvenlik aşırı ısınma emniyeti eklenmiştir. İstenilen sıcaklığa getirildiğinde otomatik olarak ısınmasının durmasını sağlayan bir özelliktir. Sıcaklık ayarları, cihaz üzerinde yer alan basit kontrol paneli yardımıyla ayarlanır. Bu sıcaklığa ulaşan sobaların ısınmasının durması, kazaların önüne geçmesinin yanı sıra, ortam konforunun da sabit kalmasını sağlar. Arçelik soba modellerinde ulaşabileceğiniz güvenlik önlemlerinden bir diğeri, devrilme emniyetidir. Devrilme emniyeti bulunan sobalar, yanlışlıkla çarpılıp devrildiğinde elektrik akımının kesilmesini sağlar. Isınması duran sobaların, devrildiği yerde fazla hasar oluşturması ve yangın riski yaratması bu şekilde engellenmiş olur.

Elektrikli sobalar, kış aylarında tek başlarına temel ısıtma araçları olarak kullanılabilir. Daha soğuk bölgelerde yaşayan bireyler, klimaları temel ısıtma yöntemleri olarak kullanıp sobalar ile destek sağlayabilir. Bulunduğunuz yerin sıcaklığı ve hava koşullarına uygun ürün seçimi yaparak Arçelik’le konforlu bir kullanım sürecine ulaşabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.