El Blenderı

Sıralama seçin
Görünüm :

Mutfaklarda kaplar içerisine yerleştiren çok farklı karışımların eşit ve dengeli şekilde çırpılmasına yardımcı olan el blenderı seçenekleri, sayfamızdaki ürün kategorisinde sizlere sunulur. Sizle için özenle bir araya getirdiğimiz bu faydalı ürünler arasında, mutfaktaki kullanım ihtiyaçlarınızı fazlasıyla karşılayacak modelleri bulabilirsiniz.

Uzun ince bir çubuk şeklinde tasarımları bulunan el blenderı modelleri, bu şekilleri sayesinde hareket ettirilmesi oldukça kolay olan aletlerdir. Karıştırılması istenilen yiyecekler, derin bir kaba yerleştirildiğinde en yüksek verimi gösterir. Bıçakların yer aldığı, karıştırılma işlemini gerçekleştirecek ucu, kabın içerisine koyulur. Çubuk tasarımı sayesinde diğer ucundan kolayca kavranır ve karıştırma süreci boyunca kap içerisinde gerekli manevralar yapılabilir. Uzun süreli kullanımda bile eli yormaması için özel olarak hazırlanmış tasarımları bulunur. Çubuğun elle kavranan kısmının tasarımı, bileğin hareket özgürlüğünü kısıtlamayacak şekildedir.

Arçelik El Blender Seti

Kategorimizde yer alan el blenderı modelleri, Arçelik tarafından müşterileri için büyük bir özenle hazırlanır. Dünyaca ünlü markanın bu ürün yelpazesi, ülkemizde de sevilerek tercih edilir. Küçük ev aletlerinin motor gücü kapasitesi, çalışma süreci boyunca istenilen tüm karışımların elde edilmesi için özel olarak seçilmiştir. Motor gücü sayesinde hızla etki ettiğini yiyeceklerin etkili bir şekilde, birbiri içerisinde karıştırması gerçekleştirilir. Motor gücünün ideal aralıklarda seçilmiş olması, bu ürünlerin manuel olarak kontrol edilmesi açısından da önemlidir. Gereğinden fazla motor gücüne sahip küçük ev aletlerini manuel olarak kontrol etmek zorlaşır. Yiyecek karışımı içerisinde istenilen manevraları yapmak zorlaşır ve kullanım süreci boyunca eli yorabilir. Arçelik’in ideal motor gücündeki el blenderı ürünleri ile böyle sorunlar ile karşılaşmazsınız.

Üretim sürecinde en kaliteli malzemelerin tercih edildiği bu ürünlerin, materyalleri kaliteli olduğu kadar hafiflerdir. Tasarım bir araya geldiğinde hafif bir yapısının olması için titizlikle seçilir. Arçelik’in manuel olarak kontrol edilen bu küçük ev aletlerinin eli yormamasının nedenleri arasında, hafif yapısı yer alır.

Tekli El Blenderı Fiyatları

Mutfakta yapılan birçok işlemde sizlere yardımcı olacak el blenderı ürünlerine, online alışverişe özel indirimli fiyatlar ile sahip olabilirsiniz. Manuel olarak kontrol edilen bu tekli ürünler ile pratik bir kullanım süreci elde edebilirsiniz. Kampanyalarımızı takip ederek bu fiyatlardan faydalanabilir, istediğiniz tasarımdaki blenderı alışveriş sepetlerinize ekleyebilirsiniz.

Sıklıkla kullanacağınız bu ürünlerin estetik özelliklerini ve mutfaklardaki genel duruşunu da sevebilmeniz için farklı renk alternatifleri sunulur. Motor gücü ve ek özellikleri açısında aynı unsurları sunan el blenderı modellerinde farklı renk seçenekleri bulunur. Siyah, sade ve şık bir görünüme sahip küçük ev aletleri isteyenlerin favorileri arasındadır. Mutfaklarına biraz renk katmak isteyenler için kırmızı ve rose gold renk alternatifleri de vardır. Ürünler arasından seçiminizi yaparken fotoğraflarından, bu renklerin nasıl durduğuna göz atabilirsiniz. Küçük ev aletlerinde sunulan renk seçenekleri arasından istediğinizi sepetinize ekleyebilirsiniz. Konforlu bir alışveriş süreci sonunda paslanmaz çelikten bıçakları ile yüksek performans gösteren bu ürünlere sahip olabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.