Buharlı Ütü

Sıralama seçin
Görünüm :

Giysilerin üzerindeki tüm kırışıklıkların sorunsuz bir şekilde açılmasına yardımcı olan bir buharlı ütü, her evde ihtiyaç duyulan aletler arasındadır. Kategorimizde sizler için bir araya getirdiğimiz ütü modelleri, etkili performansları ile kullanıcı memnuniyeti kazanmış seçeneklerdir. Yüksek düzeydeki sürekli buharları ve şok buhar özellikleri, en zorlu kırışıklıkların bile kısa bir sürede açılmasını sağlar. Kıyafetlerin mükemmel bir düzgünlüğe getirilmesi için uzun zaman harcanmasının önüne geçen, pratik bir çalışma süreci bulunur. Sayfamızdan yapacağınız bir alışveriş ile giysi kumaşları üzerinde kayarak ilerleyen ütülere sahip olabilirsiniz.

Arçelik Buharlı Ütü Modelleri

Buharlı ütü modelleri arasında 3000 watt gibi oldukça yüksek güçlerde çalışan ürünler yer alır. Bu yüksek çalışma güçleri, etkili bir ütüleme süreci elde edilmesine yardımcı olur. Çalışma güçleri 2000- 3000 watt aralığın gibi yüksek değerlerde bulunmasına rağmen, enerji tasarrufu yapmanıza yardımcı olan çeşitli çalışma mekanizmaları bulunur. Markanın sizlerle buluşturduğu ütülerden birisini tercih ederek yüksek çalışma gücüne ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda, bu çalışma gücüne az miktarda bir enerji harcamasıyla sahip olabilirsiniz.

Kullanım süreci boyunca ekstra güvenlik önlemlerinden faydalanmak isteyenler için tasarlanmış ütü modelleri sayfamızda sunulur. Bu buharlı ütü modellerinde, otomatik kapanma özelliği yer alır. Ütünün kullanılmadığı belirli bir süre geçtiğinde enerji akışı kesilerek daha fazla ısınması engellenir. Böylelikle oluşabilecek her türlü kaza ortadan kaldırılmış olur. Bu özelliğe sahip modeller, özellikle küçük çocukların bulunduğu evler için değerlidir. Sayfamızdaki ürünlere göz atarken otomatik kapanma özelliğine sahip seçeneklere ulaşabilirsiniz.

Buharlı Ütü Fiyatları

Çalışma güçleri, ütülerin fiyat aralıklarının belirlenmesinde rol oynayan temel etkenlerden birisidir. 2200, 2400, 2800, 3000, 3100 watt gibi çalışma güçleri bulunan buharlı ütü modellerine kategorimizden ulaşabilirsiniz. Güçler ve fiyat aralıklarını kıyaslayarak sizin için ideal özellik gösteren ürünü belirleyebilirsiniz.

Buharlı ütü modelleri arasında değişiklik gösteren ayrıntılardan bir diğeri, su doldurma hazneleridir. Kategorimizde bulunan ütüler arasında, su doldurma haznesi 240 mililitre gibi az bir değerde olan ürünlerin yanı sıra 1,7 litre gibi geniş hacimli alternatifleri de bulunur. Farklı su hazne hacimleri arasından yapacağınız seçim, tamamıyla kullanım sürecinize bağlıdır. Tek seferde fazla miktarda kıyafetin ütülenmesine ihtiyaç duyanlar için geniş hacimli bir ürün terk etmek mantıklı olacaktır. Böylelikle su haznesi her boşaldığında ütüleme sürecini durdurmak ve tekrar doldurmak gerekmez. Ancak ütüleme sırasında az miktarda kıyafeti bulunan bireylerin geniş hacimli haznelere sahip modelleri tercih etmeleri gerekmez. İstedikleri tasarıma sahip ütüleri alarak kullanım süreci boyunca sorun yaşamadan su haznesini kullanabilirler. Ütü modelleri arasından seçiminizi yaparken ürünlerin kendi sayfalarını ziyaret edebilir, su doldurma haznesi hacimlerinin tam değerlerine ulaşabilirsiniz. Ürün özellikleri arasından ulaşabileceğiniz diğer değerler arasında, yükseklikleri, genişlikleri, derinlikleri, ağırlıkları, sürekli buhar ve şok buhar miktarları yer alır. Ütü modellerinin tüm bu teknik detaylarını kıyaslayarak sizin için ideal özellik gösteren modeli belirleyebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.