Buhar Kazanlı Ütü

Sıralama seçin
Görünüm :

Yüksek buhar çıkışına sahip bir çalışma mekanizması bulunan buhar kazanlı ütü modelleri, kategorimizde sizlere sunulur. Sayfamızda yer alan ürünler, etkili performansı ile sevilerek tercih edilen küçük ev aletlerinden birisidir. Özel çalışma mekanizması evlerin yanı sıra, profesyonel amaçla kullanımda da sıklıkla tercih edilmelerini sağlar.

Geniş su haznelerine sahip olan ürünlerin bu parçaları, kolaylıkla çıkartılıp takılabilir. Su tankının pratik bir şekilde çıkartılması, kullanım süreci boyunca hiçbir sorunla karşılaşmadan su dolumu gerçekleştirilmesini sağlar. Kategorimizde bulunan bazı ürünlerde ulaşabileceğiniz özelliklerden bir diğeri, kullanım esnasında su dolumu gerçekleştirilebilmesidir. Çok miktarda kıyafetin ütülenmesi sırasında zaman kaybı yaşanmasının önüne geçer. Ütüleme işleminin sıklıkla ve fazla miktarda kıyafet için gerçekleştirileceğinden emin olan bireyler, kullanım esnasında su doldurma özelliği bulunan ürünleri tercih edebilirler.

Arçelik Buhar Kazanlı Ütü Fiyatları

Buhar kazanlı ütü fiyat aralıkları, kampanya fırsatları ile sayfamızda, sizlerle buluşturulur. Ütüleme sürecini olabilecek en hızlı ve konforlu hale getiren tasarımlara sahip cihazlara hemen sahip olabilirsiniz. İnternet üzerinden küçük ev aleti alışverişine özel kampanyaları takip edebilir, kaçırılmaz fiyat aralıklarından faydalanabilirsiniz.

Kullanım süreci boyunca hareket özgürlüğünün korunması için uzun kordonlara sahip tasarımları bulunur. Ütüyü tutan bireylerin yapması gereken hareketleri yapmasına ve uzanması gereken köşelere kolayca uzanmasına imkân tanır. Buhar kazanlı ütü modellerinde bulunan buhar hortum uzunluğu da bu özellikler göz önünde bulundurularak belirlenir. Gerekli uzunluğa sahip tasarımları ile ütülemeyi tamamlamak oldukça kolaydır.

Kategorimizde mevcut ütülerin boyutları ve ağırlıkları, kullanım süreci boyunca el yorgunluğunun önüne geçilecek şekilde tasarlanır. Ağırlıkları ortalama dört kilogram olan ütüler, kolayca kaldırılıp hareket ettirilebilir. Ütünün tutulduğu kısım, el ve bileği rahat ettirecek şekildedir. Boyut ve ağırlık detayları, ürünlerin kendi sayfalarında sizlerle buluşturulur. 

Buhar Kazanlı Ütü Çeşitleri

Yüksek güçleri ile etkili bir ütüleme süreci sağlayan buhar kazanlı ütü çeşitleri, sayfamızdaki kategoride yer alır. Çalışma güçleri 2600, 2800 Watt olan modeller, kategorimizin sıklıkla tercih edilen parçaları arasındadır. Kazan haznesi yardımıyla oluşturulan, yaklaşık yedi barlık bir basınç bulunur. Bu basınç, kıyafetlerin kırışıklıklardan arındırılmasını sağlayan ana unsurlardan birisidir.

Buhar kazanlı ütülerin kullanım süreci boyunca kolaylık sağlamasını garantileyen sayısız tasarım ayrıntısı bulunur. Bu ayrıntılarından birisi, dikey ütüleme özelliğidir. Kıyafetler üzerinde sorunsuzca kayan alt tabanı da ütülemeyi hızlandıran detayları arasındadır. Kıyafet kumaşlarına yapışma, takılma gibi sorunlar yaşanmadan yumuşak bir geçiş sunar.

Bir dakika içerisinde sağladığı yüksek buhar miktarı, kategorimizde yer alan modelleri, diğer ütülerden ayıran özellikleridir. Sürekli buhar miktarlarının yüksek olması, kullanım süreci performansını arttırır. Bir dakikada ortalama 120- 130 gram buhar püskürten modeller kategorimizde mevcuttur. Şok buhar olarak adlandırılan ani buhar püskürtme özellikleri ise, bir dakikada 420- 450 gram özelliktedir. Bu etkili çalışma performansına sahip ütülere, internet üzerinden alışveriş adımlarını takip ederek sahip olabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.