Blender

Sıralama seçin
Görünüm :

Küçük ev eşyaları arasında bulunan blender, mutfak işlerinin sorunsuz şekilde ilerlemesine yardımcı olan temel unsurlardan birisidir Sayfamızdaki ürün kategorisi içerisinde farklı yiyeceklerin doğranması, parçalanması ve homojen bir karışım haline getirilmesi işlerini gerçekleştirebilen ürün setleri yer almaktadır. Eşyamburada olarak sizlerle buluşturduğumuz bu setler, tek bir ürünle birden fazla işlemin yapılmasını mümkün kılmaktadır.

Blender modelleri üzerinde, kullanım süreci boyunca kolayca ayarlanabilen hız kademeleri bulunmaktadır. Her yiyeceğin yoğunluğu ve gerekli karıştırma gücü aynı değildir. Bazıları düşük güçte bir performans ile yeterince karışırken diğerlerinde turbo özelliğin kullanılması gerekebilir. Ürün modellerinde yer alan güç kademeleri ile bu ayarlamalar ve düzenlemeler yapılmaktadır.

Blender Fiyatları

Blender fiyat aralıkları, ürünlerin özelliklerine ve beraberinde gelen parça sayısına bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Set kapsamları ve ürün parçaları hakkında detaylı bilgiler, ürünlerin kendi sayfalarında yer almaktadır. Ayrıca ürün fotoğraflarında, beraberinde gelen tüm aksesuarlar gösterilmektedir. İnternet üzerinden alışverişe özel sunduğumuz blender kampanyalarından yararlanarak alışverişinizi yapabilirsiniz. Arçelik’in yüksek kalitesine Eşyamburada aracılığı ile sahip olabilirsiniz.

Mikser, doğrayıcı haznesine bağlı olarak veya ayrı olarak kullanılabilmektedir. Ayrı kullanım sırasında, paslanmaz çelik bıçakları içeren başlık veya ikili karıştırıcılar takılabilmektedir. Ürün setlerinin birden fazla parçasının bulunması, çok farklı kullanım şekillerinin olmasını sağlamaktadır. Ölçü kabı ve doğrama kabı, setler ile birlikte gelen geniş hacimli haznelerdir. Setlere bağlı olarak bu haznelerin hacimleri değişiklik gösterebilmektedir.

Kaliteli Blender Setleri

Elektrikle çalışan blender setleri, sorunsuz bir kullanım süreci için hazırlanmış motorlara sahiptir. İç mekanizmasının üretiminde en yüksek kaliteden materyaller kullanılmıştır. Motor parçalarının birbirine sürtünmesi minimum düzeye indirilmiştir. Böylelikle uzun vadede yıpranma ve aşınma sorunlarının önüne geçilmiştir. Ürünlerin her bir ayrıntısı, kullanım süreci performansı ve konforu bir numaralı öncelik haline getirilerek hazırlanmıştır.

Setin birbirinden ayrılabilen aksesuarları, kullanım sonrası temizlik sürecini kolaylaştırmaktadır. Küçük parçalar, elde yıkanabildiği gibi bulaşık makinesinde yıkanabilen parçalar da bulunmaktadır. Böylelikle temizlik süreci kolayca hallolmakta ve setler tekrar kullanıma hazır hale gelmektedir.

Bıçakların keskinliğinin ve metalin sağlamlığının uzun süreler boyunca korunması için paslanmaz çelik tercih edilmiştir. Bu metalin dayanıklı olması kadar, sağlıklı olması da ürünler için ideal özellik göstermesini sağlamaktadır. Yiyecekler ile temasında herhangi bir reaksiyon vermemekte ve insan sağlığı için tehlike arz edebilecek sonuçlar yaratmamaktadır.

Sayfamızdaki ürün kategorisinde tasarım açısından da farklı özelliklere sahip ürünler bulunmaktadır. Tercih ettiğiniz blender setinin hem teknik hem de estetik özelliklerini sevmeniz için pembe ve beyaz gibi alternatifler sunulmaktadır. Tüm renk seçeneklerini görmek için ürünleri sıralayabilir, dünyaca ünlü markanın farklı tasarımlarına göz atabilirsiniz. Bu renk tasarımlarının duruşlarına, setlerinin fotoğraflarından ulaşabilirsiniz. Popüler olarak tercih edilen renklerden olan pembe veya beyazı seçebilir, mutfakta her gün kullanabileceğiniz işlevsel araçlara beğendiğiniz renkte sahip olabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.