Sırala
Görünüm :
1 2 3

Bebek Ürünleri

Küçük yaşlardaki çocukların ve bebeklerin ihtiyaçları için özel olarak hazırlanmış ürün kategorimiz, sayfamızda yer almaktadır. Eşyamburada olarak sizlerle buluşturduğumuz bebek ürünleri arasında; bornoz, mama takımı, nevresim takımı, uyku seti ve yastık gibi çeşitli ürünler yer almaktadır. Tüm ürünleri sıralayarak hem kız hem de erkek çocuklar için özel olarak hazırlanmış seçeneklere ulaşabilirsiniz.

Bebeklerin bu yaş gruplarında kullandığı eşyaların sağlaması gereken çeşitli özellikler bulunmaktadır. Bağışıklık sistemleri henüz tam olarak gelişmediğinden ve ciltleri dış etkenlere karşı oldukça duyarlı olduğundan, kullanılan ürünlerin bu durumlara uygun özellikte olması önemlidir. Kumaşların, cilt üzerinde herhangi bir yıpratıcı etki yaratmayacak yumuşaklıkta olması beklenir. Bebek ürünlerine canlı renklerini kazandıran boyar maddelerin sağlık için herhangi bir tehdit teşkil etmemesi gerekir. Eşyamburada olarak sizlerle buluşturduğumuz ürünler, tüm bu standartları sağlamaktadır.

Bebek Ürünleri Fiyatları

Uygun fiyat aralıkları ve bebek ürünleri set seçenekleri, alışveriş sürecini oldukça kolay hale getirmektedir. Eşyamburada olarak sizlerle buluşturduğumuz kampanyalı fiyatlarla sunulan, nevresim ve mama takımları ile bebeklerin ihtiyaçlarını karşılayabilirsiniz. Ürün setleri sayesinde, tüm ihtiyaçlarınızı tek bir paket halinde alabilirsiniz. Sayfamızdaki seçenekler arasında farklı içeriklere sahip set seçenekleri yer almaktadır. Popüler olarak tercih edilen setler arasında Tazmania canavarı ve Tweety gibi sevimli nakışlar içeren ürünler bulunmaktadır. Setlerde, bir bornoz, büyük boy havlu, saç ve yüz havlusu vardır.

Eşyamburada olarak sizlere sayfamızda sunduğumuz tüm bebek ürünlerini sıralayarak farklı alt kategorileri ve tasarım alternatiflerini görebilirsiniz. Hem kız hem de erkek çocuklarına uygun ürün modellerine ulaşabilirsiniz. Beğendiğiniz ve kullanım ihtiyaçlarınızı karşılayacak ürünleri bulduktan sonra uygun fiyat aralıklarından faydalanarak alışveriş işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Bebek Malzemeleri Listesi

İhtiyaç duyabileceğiniz tüm bebek ürünlerine aynı sayfada ulaşmak, alışveriş işlemlerinizi kısa dakikalar içerisinde tamamlamanızı sağlayacaktır. Ayrıca almayı unuttuğunuz ürünleri hatırlamanıza yardımcı olacaktır. Eşyamburada olarak sizlerle buluşturduğumuz ürün kategorisi sayesinde, yeni doğan bebeklerin bakımı için gerekli parçalara sahip olabilirsiniz.

Geceleri derin uykular çekmelerine yardımcı olacak yumuşacık yastıklar, sayfamızdaki ürün kategorisinin bir parçasıdır. Bu yastıklar, bebeklerin gelişmekte olan yapısını dengeli bir şekilde destekleyen yapıya sahiptir. Boyun çevresini rahat ettiren, yüksek bir konfor elde etmelerini sağlayan tasarımları bulunmaktadır. Yün dokusu ve uygun boyutları ile memnun kalacağınız yastıklara sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Bebek ürünleri arasında yer alan uyku setleri, yorgan, çarşaf ve yastık kılıfından çok daha fazlasını içermektedir. Bu setlerle birlikte; yorgan koruması, beşik koruması ve baş koruması da gelmektedir. Böylelikle bebeklerin hem konforlu hem de güvenli bir yatağa sahip olmaları sağlanmaktadır. Sayfamızdaki ürün fotoğrafından bu ek parçaları görebilir, canlı renklerle bezenmiş tasarımlarına göz atabilirsiniz. En küçük ayrıntısına kadar bebeklerin kullanımı için özel olarak dizayn edilmiş ürünlere, sayfamızdaki bebek ürünleri kategorisinden ulaşabilirsiniz.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.