Sıralama seçin
Görünüm :

Ankastre Ocak

Mutfakların baş tacı olan ankastre setini tamamlamak için ihtiyaç duyulan beyaz eşyalardan birisi, ocaklardır. Gündelik hayatın ayrılmaz bir parçası olan bu araçlar, en basit yemeklerin yapım sürecinde bile gerek duyulan unsurlardandır. Yeni bir yaşam alanına alınan ilk beyaz eşyalar arasında, ankastre ocak bulunmaktadır. Bu kadar değerli bir yere sahip ürünler, sayfamızda dünyaca ünlü markanın kalitesiyle sizlere sunulmaktadır. Bu ürünler arasından mutfağınıza şıklık ve hayatınıza kolaylık katacak bir modele ulaşmak oldukça kolaydır.

Kullanım isteklerinize ve ihtiyaçlarınıza bağlı olarak seçim yapabilmeniz için farklı çalışma şekillerine sahip ürünler, kategorimize eklenmiştir. Gazlı ankastre ocakların yanı sıra, elektrikli ürün modelleri de bulunmaktadır. Bu iki çalışma şeklinin de kendine özgü faydaları bulunmaktadır.

Ankastre Ocaklar Fiyatları

Ankastre ocak fiyatları, olabilecek en uygun aralıklarda sayfamızda sunulmaktadır. Dünyaca ünlü teknoloji markasının kalitesine ulaşmayı kolay hale getiren bu fiyatlar, alışveriş sürecinizi hızlandıracaktır. Fiyat aralıkları, ürün modellerinin çalışma prensibi- gazlı veya elektrikli olması-, boyutları ve sundukları ek özelliklere bağlı olarak belirlenmektedir. Sayfamızdaki seçenekleri sıralayarak hem fiyat aralıklarını görebilir hem de ürünlerin kendi sayfalarından özelliklerine göz atabilirsiniz.

Farklı ürün modelleri arasından yapacağınız seçim sırasında göz önünde bulundurmanız gereken temel unsur, boyutlarıdır. Sayfamızda standart boyut seçeneklerinde sunulan ankastre ocak modelleri yer almaktadır. Mutfak tezgâhı üzerindeki yerine koyulduğunda buraya uyacak ne çok büyük ne de çok küçük gelecek ocağın bulunması gerekir. Eşyamburada olarak sizlere sunduğumuz ürünlerin boyut bilgilerine kendi sayfalarından ulaşabilirsiniz. Bu ebatları mutfağınızla karşılaştırarak ideal ürünü bulabilirsiniz.

Ankastre Ocaklar Modelleri

Sayfamızda sunulan ürünler arasında; siyah, beyaz ve gri gibi çok farklı renk seçenekleri yer almaktadır. Tek renk ankastre ocak modelleri olduğu gibi, iki rengin uyum içerisinde bir araya geldiği tasarım alternatifleri de mevcuttur. Ürünlerle birlikte sunduğumuz fotoğraflar sayesinde bu renkleri ve uyumlarını görebilirsiniz. Aralarından hem özelliklerini hem de estetik görünümünü beğendiğiniz bir seçeneği bulabilirsiniz.

Dört gözlü bu ocaklar, standart tasarım özelliklerine sahiptir. Bir büyük, iki orta ve bir küçük boyutlardaki bu ocaklar, mutfakta yapılan işleri daha kolay hale getirmektedir. Pratik şekilde kullanılabilen düğmeleri yardımıyla ateş miktarı kolaylıkla ayarlanabilmektedir. Ocak yüzeyi, temizlik sürecini kolaylaştıran bir kaplamaya sahiptir. Mutfakta yapılan işler sırasında sürekli olarak kirlenen bu yüzeyin özelliği, oldukça faydalı olmaktadır.

Elektrikli ocaklarda, gazlı modellerden farklı olarak, dokunmatik ekran yardımıyla kontrol özelliği bulunmaktadır. LED ekrandan hangi ocağın yakılacağı ve ateş gücü seçilebilmektedir. Ateş gücü, sıcaklık ayarının kademeli olarak arttırılmasını sağlamaktadır.

Eşyamburada olarak sizlere sunduğumuz bu kategorideki ürünlere kolaylıkla sahip olabilirsiniz. En yeni modellerde bile sunulan uygun fiyat aralıklarından yararlanabilirsiniz. Mutfak eşyalarınızı tamamlayacak tasarımdaki ocağı bulabilirsiniz. Tüm özelliklerinden, kalitesinden ve teknolojisinden faydalanmaya hemen başlayabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.