Ankastre Mikrodalga

Sıralama seçin
Görünüm :

Hayatı kolaylaştıran ve yapılması gereken işlerin kısa sürede halledilmesine yardımcı olan belli başlı teknolojik aletler ve beyaz eşyalar bulunur. Ankastre mikrodalga, bu cihazlar arasında ilk sıralarda yer almaktadır. Sizlerle buluşturduğumuz ürün kategorisi içerisinde, yüksek kalitesi ve pratik kullanım süreçleri ile sevilerek tercih edilen mikrodalga modelleri yer almaktadır. Arçelik tarafından özenle hazırlanan bu modeller, son teknoloji ürünü özellikler barındırmaktadır.

Minimalist tasarımları ve ayırılan alana mükemmel şekilde oturması sayesinde, ankastre mikrodalgalar mutfakta fazla yer kaplamamaktadır. Yer açısından herhangi bir sorun çıkartmayan bu cihazlar, işlevsel açıdan birçok faydayı beraberinde getirmektedir. Radyo dalgalarını kullanarak yiyeceklerin şaşırtıcı derecede kısa sürelerde ısıtılmasını ve pişirilmesini sağlamaktadır.

Ankastre Mikrodalga Fiyatları

Sayfamızdaki ürünleri sıralayarak ankastre mikrodalga modellerini görebilir, indirimli fiyat aralıkları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Kullanım ihtiyaçlarınızı ve isteklerinizi karşılayan bir ürün modeli bulduktan sonra bütçeniz dahilinde kalan alışverişinizi kolayca tamamlayabilirsiniz. Müşteri dostu ve konforlu bir online alışveriş ile mutfakta en büyük yardımcınız haline gelecek cihazlara sahip olabilirsiniz.

Maksimum çalışma süresi ortalama altmış dakika olan ankastre mikrodalga modelleri, kontrol panelleri yardımıyla kolayca ayarlanabilen özelliklere sahiptir. Kullanım öncesi ısıtılması gereken yiyeceğe göre seçilen ayarlardan birisi ısıtma süresidir. Fırınlar ile birlikte gelen kullanım kılavuzlarında, hangi yiyeceğin ısıtılması veya pişirilmesi için gereken ortalama süreler belirtilmektedir. Fırınların kullanımına alışana kadar bu kılavuzdan yardım alabilir, yiyeceklerinizi ideal sıcaklığa gelene kadar ısıtabilirsiniz.

Ankastre Mikrodalga Modelleri

Ankastre mikrodalga kullanım süreci boyunca ayarlanan özelliklerinden bir diğeri, çalışma gücüdür. Kademeli olarak artan bu güç, kontrol panelindeki düğmeler yardımıyla ayarlanabilmektedir. Sayfamızdaki ürün modelleri arasında ortalama beş güç kademesine sahip seçenekler mevcuttur.

Ankastre mikrodalga fırınların en çok kullanıldığı amaçlardan birisi, buz çözmedir. Dondurucudan yeni çıkartılmış bir yiyeceğin tüketilmeye hazır hale gelmesi için uzun saatlerin geçmesi gerekebilir. Özellikle kış aylarında hava da soğukken bu süre istenmeyen şekilde artabilir. Mikrodalgalarda bulunan buz çözme özelliği bu sorunun önüne geçmektedir. Yiyeceği kurutmadan veya yumuşatmadan, dengeli bir şekilde eritmektedir. Kısa dakikalar içerisinde tüm buz çözme işlemini tamamlaması, bu özelliğinin sevilerek tercih edilmesini sağlamaktadır.

Mikrodalga süresi kurulup çalışmaya başladıktan sonra çocuk kilidi devreye girmektedir. Bu kilit, süre sıfıra gelmeden kapağının açılmasını engellemektedir. Yiyeceklerin ısıtılması ve buzlarının çözülmesi işlemlerinin kesintisiz şekilde tamamlanmasını sağlamaktadır. Çocukları fırından uzak tutmakta ve olası kazaların önüne geçmektedir.

Yiyeceklerin ısıtılması işlemi, fırının iç bölmesinde yer alan döner tabla yardımıyla gerçekleşir. Bu tabla üzerine yerleştirilen yiyecek döndüğünde, her bir noktasına eşit ve dengeli olarak radyo dalgası yayılımı olur. Yiyeceğin her bir noktasının aynı sıcaklığa ulaştırılması, bu döner özellik sayesinde mümkündür.

Eşyamburada olarak sizlerle buluşturduğumuz ankastre özellikte tüm mikrodalga fırınlar, sayfamızda yer almaktadır. Ürünler arasında seçiminizi yapabilir, indirimli fiyatlar ile Arçelik alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.