Sıralama seçin
Görünüm :

Ankastre Fırın

Mutfakların vazgeçilmez unsuru olan ankastre setlerinin bir parçası fırınlar, farklı model ve tasarım alternatifleri ile sayfamızda yer almaktadır. Boyut, renk, kullanım ihtiyacı ve alanına uygun bir modele, kapsamlı ürün kategorimiz içerisinden ulaşmak oldukça kolaydır. Ankastre fırın, genellikle mutfak tezgâhı içerisine gömülmüş şekilde kullanılmaktadır. Bu özelliği, kullanım süreci ve estetik güzelliği açısından sevilerek tercih edilmesini sağlamaktadır.

Sayfamızda bulunan ankastre fırınlar, siyah, gri ve beyaz gibi farklı renk seçeneklerine sahiptir. Renk seçeneklerimiz, mutfağınızdaki eşyalar arasında uyum yakalamayı kolay hale getirmektedir. Ankastre setinizi tamamlarken bu eşyaları aynı renklerde alabilir, oldukça şık görünümler ortaya koyabilirsiniz. Markanın sizlerle buluşturduğu ürün tasarımları fırınların işlevsel mutfak eşyaları olmaktan çıkıp, dekoratif ve zarif parçalar halini almasını sağlamaktadır.

Ankastre Fırınlar Fiyatları

Normal şartlar altında mutfakta çok fazla yer kaplayacak bu cihazların mobilya içerisine gömülerek daha kullanışlı hale getirildiği ankastre fırın seçenekleri, sayfamızda yer almaktadır. Bu ürünler, her bir ayrıntısıyla yüksek kaliteyi ve pratik bir kullanım sürecini sunmaktadır. İç ve dış yüzeyindeki temizlik süreci, olabilecek en kolay hale getirilmek için özel bir kaplamaya sahiptir. Bu kaplama aynı zamanda, yiyeceklerin sağlıklı şekilde pişmesini ve yüksek sıcaklıklarda bile herhangi bir hasar almamasını sağlamaktadır.

Sayfamızdaki ürünleri sıralayarak uygun fiyat aralıklarında sunulan ankastre fırın modellerini görmek oldukça kolaydır. Geniş bir yelpazede sunduğumuz ürünler arasından ihtiyaçlarınızı ve isteklerinizi karşılayacak fırını bulabilirsiniz.

Ankastre Fırınlar Modelleri

Yumuşak kapak sistemi sayesinde aşağıya doğru kolaylıkla açılan bu modeller, güvenli bir kullanım süreci elde edilmesi için eklenmiş birçok özelliğe sahiptir. Bunlar arasında, belirlenen ısıya geldiğinde otomatik olarak durması yer almaktadır. Fırınlar kullanılmaya başlanmadan önce belirlenen bir ısıları bulunur. Makine içerisinde bulunan termostat, bu sıcaklığa ulaşıldığında otomatik olarak algılar ve ısı iletimini keser. Bu özellik hem yiyeceklerin dengeli bir şekilde pişmesine hem de olası kazaların önlenmesini sağlar.

Ürün kategorimiz içerisindeki bazı modellerde görebileceğiniz, son teknolojik gelişmelere uygun olarak eklenmiş özellikler bulunmaktadır. Bu özelliklerden birisi, buhar destekli pişirmedir. Bazı yemeklerin pişirme sürecinde tercih edilebilecek bu detay, lezzeti arttıran bir özelliktir. Ankastre fırın modellerinde bulabileceğiniz buz çözme fonksiyonu, lezzetten çok pratiklik açısından destek sağlayan detaylardan birisidir. Bu özellik sayesinde zaman tasarrufu yapılabilmektedir. Fan destekli pişirme, neredeyse tüm ürün modellerinde bulabileceğiniz faydalı özelliklerden bir diğeridir.

Eşyamburada olarak sizlerle buluşturduğumuz bu ürünlerde daha birçok özellik ve faydalı uygulama yer almaktadır. Seçiminizi yapmadan önce fırınların kendi sayfalarını ziyaret edebilir, buradaki ürün özelliklerini öğrenebilirsiniz. Böylelikle kullanım sürecinde istediğiniz tüm özellikleri sunan, mutfağınızın ana unsurlarından birisi haline gelecek bu ürünlere sahip olabilirsiniz. Eşyamburada olarak sizlere sunduğumuz bu kategoriden, yeni eklenen modellere ve indirimli fiyat fırsatlarına ulaşabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.