Sıralama seçin
Görünüm :

Ankastre Davlumbaz

Mutfakta oluşan her türden kokunun ve fazla nemin filtre edilerek uzaklaştırılmasına yardımcı olan ürünler sayfamızda yer almaktadır. Davlumbaz, temel beyaz eşyalardan birisi olan ankastre setinin içerisinde bulunur. Duvar tipi ankastre davlumbaz ürünleri, havalandırma konusunda oldukça başarılı araçlardır.

Kademeli olarak artan çalışma güçlerine sahip bu ürünler, kullanım ihtiyaçlarınıza bağlı olarak ayarlamalar yapmayı mümkün kılar. Davlumbaz tasarımlarının çoğunda bulabileceğiniz ışıklandırma, mutfağınıza daha aydınlık bir görünüm kazandıracaktır. Ayrıca ocakta işlerinizi hallederken ekstra ışığa ihtiyaç duyduğunuz anlarda kurtarıcınız olacaktır. Eşyamburada olarak sizlerle sayfamızda buluşturduğumuz bu ürünler, ankastre setinizi tamamlayacak ve hayatınızı kolaylaştıracaktır.

Ankastre Davlumbazlar Fiyatları

Ankastre davlumbaz ürünlerinin, kokuların ortamdan uzaklaştırılması gibi yüzeysel faydalarının yanı sıra, olası yangın kazalarının önlenmesi gibi daha büyük etkileri de bulunmaktadır. Dengeli bir havalandırma, yangın kontrolü konusunda oldukça başarılıdır. Yemek yaparken mutfakta oluşan fazla ısı ve nemin filtreden geçirilerek ortamdan alınması bile davlumbaz yardımıyla gerçekleşmektedir. Beraberinde birçok fayda getiren bu ürünler, kampanya fırsatları ile sizlere sunulmaktadır. Uygun fiyat aralıkları, davlumbazların sunduğu tüm özelliklerden faydalanmaya başlamayı, kolay hale getirmektedir.

Eşyamburada olarak sizlerle buluşturduğumuz konforlu alışveriş süreci sayesinde istediğini ankastre davlumbaz modeline sahip olmak oldukça kolaydır. Ürün fotoğraflarından renklerini ve estetik detaylarını görebilirsiniz. Aralarından mutfağınızın dekorasyonuna uygun davlumbazı bulabilirsiniz. Ürünlerin kendi sayfalarından sunulan özellikler ve boyutları hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz. İhtiyaçlarınızı karşılayan ankastre ürününü bulduğunuzda tek tıkla sepetinize ekleyerek alışveriş işlemlerinizi başlatabilirsiniz. Yüzde yüz orijinal ürünlere, güvenli ödeme olanakları ile sahip olabilirsiniz.

Ankastre Davlumbazlar Modelleri

Ürünlerde bulunan filtreler, çalışma süreci boyunca etki göstermektedir. Ankastre davlumbazın ortamdan aldığı hava, bu filtrelerden geçirilmektedir. Belirli bir kullanım süreci sonunda filtreler kirlenecektir. Herhangi bir tıkanmanın yaşanmaması için bu noktada basit bir temizlik süreci yeterli olacaktır. Markanın tasarımı, temizliği olabilecek en kolay ve hızlı hale getirmek için hazırlanmıştır. Filtreler, uygun şekilde yerleştirildiğinde bulaşık makinesinde yıkanabilmektedir. Böylelikle hiçbir çaba harcamanıza gerek kalmadan tertemiz hale gelmektedir.

Kademeli olarak çalışma gücü artan ankastre davlumbaz modellerinin ses güçleri de buna bağlı olarak artış göstermektedir. Ürünlerin kendi sayfalarındaki bilgiler arasında her kademe için ses gücü bilgileri de yer almaktadır. Herkesin mutfağında ayırdığı alana uygun ankastreye ulaşabilmesi için farklı boyut seçeneklerine sahip davlumbazlar bu kategoride bulunmaktadır. Mutfağınızın ölçülerini ürünlerle karşılaştırarak uygun seçeneği bulabilirsiniz.

Bazı ürün modellerinde bulabileceğiniz ek özellikler vardır. Kullanım sürecini farklı bir noktaya taşıyan bu özellikler arasından isteklerinize uygun olanlara ulaşabilirsiniz. Zaman ayarlı otomatik kapanma, sevilerek tercih edilen özelliklerden birisidir. Bunun yanı sıra, çift lamba detayı ve eğimli tasarım alternatifleri de belirli modellerde bulunabilecek özelliklerdir. Ankastre setinizin şıklık yansıtan bir uyum içerisinde tamamlanmasını sağlayacak davlumbazlara, Eşyamburada farkıyla sahip olabilirsiniz.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.