Ankastre Buzdolabı

Sıralama seçin
Görünüm :

Yiyeceklerin bozulmadan korunmasına ve soğuk kalmasını sağlayan buzdolapları, sayfamızdaki ürün kategorisinde yer almaktadır. Ankastre buzdolabı modelleri arasında, kullanım ihtiyaçlarınızı karşılayacak ve mutfak eşyalarınızı tamamlayacak seçenekler mevcuttur. Eşyamburada olarak sizlere sunduğumuz sayfada en yüksek kaliteden ürün modelleri yer almaktadır.

Özel olarak hazırlanan alanlara mükemmel şekilde oturan ankastre buzdolabı modellerinin standart boyutları sayfamızda mevcuttur. İnternet üzerinden alışveriş sürecinizi tamamlamadan önce ölçülerine göz atmak ve buzdolaplarını yerleştireceğiniz alanla karşılaştırmak isterseniz, ürünlerin kendi sayfalarından bu bilgilere ulaşabilirsiniz. En, boy ve derinlik ölçüleri, buzdolabı özellikleri arasında sizlere sunulmaktadır.

Ankastre Buzdolabı Fiyatları

Ürünlerin fiyat aralıkları enerji sınıfı, boyutu, genişliği, hacmi, çalışma teknolojisi ve daha birçok detayına bağlı olarak değişiklik gösterebilmektedir. Online alışverişe özel sunduğumuz kampanyalar ve fırsatlar, ankastre buzdolabı modelleri ile birlikte yer almaktadır. Tüm sayfaya göz atarak farklı ürün modellerini görebilir, bütçenize uygun fiyatlar ile alışveriş işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Sayfamızdaki ankastre buzdolabı modellerinde karşılaşabileceğiniz özel teknolojiler arasında, full fresh yer almaktadır. Buzdolaplarının sunduğu bu özellik, sebze ve meyveler için tasarlanmıştır. Özel bölmelerinde tazeliklerinin korunmasına yardımcı olmaktadır. Bölmelerde sebzeler için ideal şartları sağlayarak taze kalma sürelerini uzatmaktadır. Bu bölmelere destek sağlayan özelliklerinden bir diğeri, mavi ışık teknolojisidir. Sayfamızdaki bazı buzdolaplarında bulabileceğiniz bu teknoloji, meyve ve sebzelerin taze kalması için ideal özellikte dalga boyuna sahip ışıklardır. Mavi ışıklar, bu gıdaların konulduğu bölümlere yerleştirilmiştir.

Buzdolabı bölümlerinin yanı sıra, daha küçük hacimlerdeki dondurucu kısımları bulunmaktadır. Dondurucunun üstte ve altta bulunduğu farklı ürün tasarımları mevcuttur. Kişisel kullanım tercihlerinize bağlı olarak farklı buzdolabı modelleri arasından seçiminizi yapabilirsiniz.

Ankastre Buzdolabı Modelleri

İç bölmesinde bulunan dengeli aydınlatma ve şeffaf raflar, ankastre buzdolabını açtığınız anda içindeki her şeyi görmenizi mümkün kılar. Yumuşak ışık, geceleri göz yormayacak kadar hafif özelliktedir. Buzdolaplarının kullanım süreci boyunca elektrik tasarrufu sağlamak ve olası kazaları engellemek için eklenmiş farklı özellikleri bulunmaktadır. Bu özelliklerden birisi, kapakları tam kapatılmadığında çıkarttığı sestir. Basit bir alarm ile uyarı veren makineler, kapağın açık unutulması sorununu engellemektedir. Bu durum hem elektrik enerjisinin daha az harcanmasını sağlamakta hem de buzdolabı içerisindeki soğukluğun gidip yiyeceklerin bozulması riskini ortadan kaldırmaktadır.

Ülkemizde ve dünyada sevilerek tercih edilen marka, bu popülerliğini ürünlerin yüksek performansına borçludur. Sayfamızda yer alan ankastre buzdolabı modellerinin her biri, dengeli ve sabit sıcaklıklı soğutma işlemini yerine getirmektedir. Nem yapmadan ve ısı kaybı yaşanmadan iç kısmın dengede tutulmasını sağlamaktadır.

Enerji sınıfları ile günlük ve yıllık elektrik harcamalarını minimum düzeyde tutan ürünlere, kolayca sahip olabilirsiniz. Mutfakta yiyecekleri muhafaza etmenize yardımcı olacak, yüksek kalitesi ile uzun süreli bir kullanım konforu sağlayacak buzdolapları alabilirsiniz. Ürün detayları, alışveriş süreci ve aklınıza takılan her türden soru için tarafımızla iletişime geçebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.