Ankastre Bulaşık Makinesi

Sıralama seçin
Görünüm :

Mutfaklarda en büyük kolaylığı sağlayan beyaz eşyalar arasında ilk sıralarda, ankastre bulaşık makinesi gelmektedir. Elde bulaşık yıkamak hem zaman hem de su kaybına neden olmaktadır. Makinelere yerleştirilen bulaşıklar, kısa bir süre içerisinde temizlenmekte ve kullanıma hazır hale getirilmektedir. Eşyamburada olarak sizlerle buluşturduğumuz ürün kategorisi içerisinde Arçelik’in sevilerek tercih edilen makine modelleri yer almaktadır.

Mutfakta ona ayrılan köşeye mükemmel şekilde oturan ankastre bulaşık makinesi, modern tasarımları ile dekoratif bir değer taşımaktadır. Temiz renkleri ve parlak yüzeyi, mutfakta kullanılan diğer beyaz eşyalar ile uyum göstermesini sağlamaktadır. Sayfamızdaki ürünleri sıralayarak model seçeneklerini görebilir, ürünlerin kendi sayfalarında makinelerin özelliklerine ulaşabilir, ihtiyaçlarınızı karşılayacak seçeneğe sahip olabilirsiniz.

Ankastre Bulaşık Makinesi Modelleri

Farklı çalışma programlarına sahip ankastre bulaşık makinesi modelleri, içine yerleştirdiğiniz bulaşığın türüne göre seçim yapmanızı sağlar. Bu programların farklılığı, yıkama süreci boyunca bulaşıklara zarar gelmesini, çizilmeler ve renk solmaları gibi durumların oluşmasını engeller. Bulaşıkları makineye doğru şekilde yerleştirdiğiniz ve uygun programı seçtiğiniz sürece, çalışma sürecinde herhangi bir sorunla karşılaşmazsınız.

Çatal, kaşık, fincan, tabak gibi farklı unsurların kolayca yerleştirilmesi için tasarlanmış bölmeleri bulunmaktadır. Geniş iç kapasitesi ve uygun bölmeleri, ankastre bulaşık makinesi kullanım sürecini kolaylaştırmaktadır.

Bulaşıkları hemen yıkamanız ve kullanıma hazır hale getirmeniz gereken durumlarda tercih edebileceğiniz, ekstra hızlı fonksiyonları ve ekstra kurutma fonksiyonları bulunmaktadır. Acil durumlarda kurtarıcınız olacak kısa programları bulunan modeller de mevcuttur. Bulaşıkları o anki kullanım ihtiyaçlarınıza göre yıkamanıza imkân tanıyan makinelere, sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Ankastre Bulaşık Makinesi Fiyatları

Ankastre bulaşık makinesi fiyatları, dönemsel indirimler ve olabilecek en uygun aralıklarda sizlere sunulmaktadır. Bulaşıklarınızı sorunsuz şekilde yıkamanızı sağlayacak bu makinelere, internet üzerinden alışverişin konforuyla sahip olabilirsiniz. Eşyamburada olarak sizlere ulaştırdığımız Arçelik kalitesinin keyfini çıkartabilirsiniz.

Yeni teknolojiyi yansıtan ankastre bulaşık makinesi modellerinde, birçok ek özellik bulunmaktadır. Sevilerek tercih edilen özelliklerden birisi çalışma zamanı erteleme seçeneğidir. Farklı ürün modellerinde, ertelenebilecek süreler değişiklik göstermektedir. Bu özelliği kullanarak siz evde yokken tüm yıkama işleminin tamamlanmasını sağlayabilirsiniz. Bulaşıkları makineye yerleştirebilir, çalışması gereken programı seçebilir, deterjanı ekleyebilir ve erteleme tuşuna basıp zamanı belirleyebilirsiniz. Evde yokken tüm bulaşıkların yıkanması, geri döndüğünüzde kullanıma hazır olmalarını sağlamaktadır.

Ankastre makineleri yerleştireceğiniz alanların boyutları değişiklik gösterebilir. Sayfamızda standart ölçülere sahip farklı modeller yer almaktadır. Ürünlerin kendi sayfalarındaki bilgiler kısmında, yükseklik genişlik ve derinlik bilgileri yer almaktadır. Makineleri yerleştireceğiniz alan ile bu ölçüleri kıyaslayarak mutfağınıza mükemmel şekilde uyum sağlayacak ürünlere sahip olabilirsiniz. Makinelerin ağırlık bilgilerine de bu detaylar arasından ulaşabilirsiniz.

Elektrikten ve sudan tasarruf etmenizi sağlayacak makine modellerini, Eşyamburada konforlu alışveriş süreciyle alabilirsiniz. Bulaşıkları yıkayarak geçirdiğiniz zamanı daha farklı işlere harcayabilir, kendi enerjinizden de tasarruf etmeyi başarabilirsiniz. Bulaşıkların yüksek hijyen standartlarına uygun temizliğini gerçekleştirecek makineleri mutfağınıza ekleyebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.