Ankastre Aspiratör

Sıralama seçin
Görünüm :

Yemekler pişerken oluşan istenmeyen kokuların eve yayılmasını engelleyen ve mutfaktan uzaklaştırılmasını sağlayan ankastre aspiratör modelleri, sayfamızdaki kategoride yer almaktadır. Bu ürün kategorisi içerisinde hem aspiratör hem de davlumbaz tasarımları bulunur. Çalışma güçleri, boyutları ve sundukları özellikleri değişiklik gösterenler ürünler mevcuttur. Kapsamlı ürün kategorimiz içerisinde, kullanım ihtiyaçlarınızı karşılayacak ve mutfağınıza mükemmel şekilde uyacak bir ürüne kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Aspiratör ve davlumbazlar arasında, çalışma performansı açısından herhangi bir farklılık bulunmamaktadır. Dış tasarımları ve boyutları farklılık göstermektedir. Bu ürünler arasından seçiminizi yaparken fotoğraflarından tasarım farklılıklarını görebilirsiniz. Ürün özellikleri arasından tam boyutlarına ulaşabilir, mutfağınıza uygun olanı bu şekilde seçebilirsiniz. Eşyamburada olarak sizlerle buluşturduğumuz tüm ankastre aspiratör modelleri, sayfamızdaki ürün kategorisinde yer almaktadır.

Ankastre Davlumbaz Modelleri

Arçelik tarafından sizler için özenle hazırlanan ankastre aspiratör modelleri, kullanım sürecini konforlu kılan çeşitli özelliklere sahiptir. Bu özellikler arasında ilk sırada, çalışırken minimum düzeyde ses çıkartması gelmektedir. Yaşam alanını paylaşan bireyleri rahatsız etmemesi için eklene bu detay, günün hangi saatinde olursa olsun ankastre aspiratörleri kullanmanızı mümkün kılar. Ürünler, kullanım ihtiyaçlarına göre belirlenen kademeler şeklinde çalışmaktadır. Bu kademeler arttıkça ses düzeylerinde de ufak bir artış yaşanmaktadır. Ürünlerin kendi sayfalarında hangi kademede ne kadar ses düzeyine ulaştıkları hakkında teknik bilgiler yer almaktadır.

Kademeli olarak çalışma özellikleri, yayılan kokunun miktarına, keskinliğine ve ne kadar uzun süre yemek pişirileceğine bağlı olarak ayarlama yapılmasını mümkün kılar. Sayfamızdaki ankastre aspiratör modelleri arasında, üç kademeye sahip seçenekler yer alır.

Kullanım sürecini daha pratik hale getiren ürün detaylarından birisi, LED lambalarıdır. Mutfakta iş yapmayı kolaylaştıran bu lambalar, dengeli ve yumuşak bir ışık yayılmasını sağlamaktadır. Aspiratörler üzerindeki düğme yardımıyla kolayca açılıp kapatılabilmektedir.

Ankastre Aspiratör Fiyatları

Yüksek performansı, etkili yapısı, konforlu kullanım süreci gibi faydaları bulunan ankastre aspiratör modelleri, kampanya fırsatları ile sayfamızda sunulmaktadır. Ürün boyutları ve motor güçleri gibi detayları, fiyat aralıklarının belirlenmesinde rol oynamaktadır. Eşyamburada olarak ankastre aspiratör kategorimiz için sunduğumuz kampanyaları takip ederek bu fiyatlardan yararlanabilirsiniz. Tüm alışveriş işlemlerinizi internetten tamamlayabilir, mutfakta geçirdiğiniz zamanı daha kaliteli kılacak eşyalara sahip olabilirsiniz.

Aspiratörler içerisinde bulunan filtreler yardımıyla ortamdaki havanın temizlenmesi ve kokuların giderilmesini gerçekleştirmektedir. Filtreler, uzun süreli kulanım sonunda, belirli oranda kirlenecektir. Yüksek performanslı çalışma sürecini devam ettirmek için bu filtreler, kolayca temizlenebilmektedir. Aspiratör üzerinden kolayca çıkartılabilmekte ve takılabilmektedir. Böylece, düzenli bakımı yapılarak çalışma performansı korunabilmekte ve genel kullanım ömrü uzatılabilmektedir.

Eşyamburada olarak sizlere sunduğumuz ürün kategorisinde, mutfak eşyalarında sevilerek tercih edilen beyaz, gri ve siyah renk alternatifleri bulunmaktadır. Mutfağın geri kalanıyla uyum sağlayacak ve görünüm olarak beğeneceğiniz bir tasarıma ulaşmak oldukça kolaydır. Ürünlerin hem teknik hem de estetik tasarım özelliklerine göz atarak ideal modele sahip olabilirsiniz. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.